Gyujtáskapcsoló

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Gyujtáskapcsoló

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok

Egy kis segítséget kérek
    A gyujtáskapcsolomat szétszedtem mármint a muanyag részét kiszedtem és lecseréltem de még mindig nem indul a verda csak ha rövidre zárom.
    Ötlet kéne hogy hogyan szedhetném ki a kulcsos részét ahoz hogy cseréljem vagy bármi más ötlet érdekel !!!!

Módosította: aantal, Idõpont: 2008.07.16 19:09

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Árpád!

Nem tudjuk, hogy milyen autóról van szó(gyártmány,típus, évjárat, motorkód)! Általában minden autó gyújtáskapcsoló betétje mûagyagból készül…

admin
    Adminisztrátor

Golf 1;)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Árpád!

A komplett gyújtáskapcsolót csak a kormány és a bajuszkapcsolók leszerelése után tudod kiszerelni, ha a rögzítõ bilincs M8-as menetû ,de 6 os imbuszcsavaját kiveszed. Ezután a kulcsot gyújtás állásba kell elfordítani ,hogy a kormányoszlop rögzítõ retesze is alaphelyzetben legyen. A kormányrúdon lévõ két rögzítõ alaátétet és a rugót el kell távoliítani és azután kiemelhetõ a gyújtáskapcsoló. A betétet csak ebben az esetben lehet kicserélni, ha a rögzítõ M4-es csavart kivetted.
    A záregységet csak a könyv útmutatásai szerint tudod kiszerelni, mivel évjáratfüggõ, hogy hová kell befúrni egy 3-as fúróval, hogy a rögzítõ csapot ki lehessen oldani…

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.