Gyujtáskapcsolo kábelei

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök Gyujtáskapcsolo kábelei

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv !

Egy hete vettem egy 3as Golfot , a problémám , hogy az utólagosan beszerelt immobilizer meghalt , mivel minden féleképp elindithato a kocsi. Viszont néha menet közben mintha levenném a gyújtást leáll. Elkezdtem kiszerelni , csak elakadtam a gyújtáskapcsolonál. Hat darab kábel megy rá ugye , egy barna, egy sárgafekete, egy szürke , egy piros és ami nekem ki van kötve , illetve az immobilizer dobozába megy , a pirosfekete , és a fekete. Ehhez kellene nekem segítség , hogy ezt a két kábelt hova kell kötni, illetve gyárilag hova vannak kötve.

Módosította: Boci, Idõpont: 2008.08.02 12:41

Módosította: Boci, Idõpont: 2008.08.02 12:48

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW István!

Húzd le a gyújtáskapcsolóról a csatlakozót! Afelületén az áramköri szálak jelölve vannak!
    Tehát:
    -piros-fekete csíkkal- 50-es jelzés – indítómotorra indítási áram;
    -fekete- 15-ös jelzés- gyújtás;
    -piros – 30-as jelzés- állandó áram(akku pozitív);
    -szürke- P jelzés- kihúzott kulcs esetén ad pozitívot (irányjelzõ kapcsolóhoz , parkolófény vezérléshez);
    -fekete-sárga csíkkal -X jelzés – gyújtáskor ad pozitívot,de indítózáskor kikapcsol (tompított fény, ablaktörlõ);
    -barna-piros csíkkal- S jelzés- rádióhoz, behelyezett kulcsnál ad pozitívot.

Remélem, tudtam segíteni!B)

admin
    Adminisztrátor

Eddig rendben , de hova mennek a kábelek , illetve hova kössem õket?
    Nem látom sehol a másik felét.

admin
    Adminisztrátor

Oké , úgynézki siker.

admin
    Adminisztrátor

B)

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close