Hangolás!

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW mindenkinek!

Ki tudná nekem összehangolni a motort? Beállítani az adagolót hozzá a turbót stb.
    Már az adagolótuning kész a turbó kkk k14-es cooler és egy 60as rendszer! Ezt kellene összehangolni!
    Ki ,hol és mennyiért???:)
    Elõre is köszönöm!!!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gergõ!

Milyen motorról és autóról van szó, mert csak az hiányzik a felsorolásból…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Doki69!

Még mindig az én jettámról:)
    Tehát……..VW JETTA II 1.6 td JR motorkód……
    Adagolóban 10es elem és 1.9TD tengely és hullámostárcsa asszem…..LDA tüske a gyári elõtöltés is gyári értéken van! Porlasztó gyári,de jó mert be lettek mérve. KKK k14 turbo + cooler + 60as rendszer egy átmenõ hátsó dobbal!
    Ezt a konfigot kellene összehangolni!
    Elõre is köszönöm!

admin
    Adminisztrátor

szia! mi be tudjuk neked hangolni a motort! csak nem tudom meg éri -e neked mert mi salgótarjánba vunk! és ugy lenne jó hogy egy péntek délután fel hoznát az autót és vasárnap déután-ra kész lenne es jöhetnél érte! azér mondok ennyi idõt mert sokat kell próbálgatni mire tökéletes lessz! ha érdekel akor irj a bufu90@freemail.hu mail cimre és ott mindent meg beszélünk!de már volt rá példa aki itt a fórumban keresett adagolóst elhozta az autót ez is egy jetta volt 86os jr motoros és azóta is megy vele!:)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Dániel!

Érdekelne a dolog! Várok egy árajánlatot az email cimemre! plesgergo@citromail.hu
    Még annyi problémám van a turboval,hogy hiába állitom nem reagál csak 0.65-0.7bar-al tölt! De ha lehúzom a szabályzószeleprrõl a vákumcsövet akkor tölt olyan 1.3-1.4bar-al! Ezt a problémát szeretném még a hangolás elõtt kiküszöbölni csak még nem tudom mi lehet a probléma!?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Doki69!

Akkor te nem tudod nekem összehangolni a motort? Ha igen akkor irj léci!
    Köszönöm!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gergõ!

Nem tudom összehangolni, mert nincs görgõs fékpadom…

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close