Hát ilyet még nem hallottam!!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Futómű Hát ilyet még nem hallottam!!

• This topic is empty.
12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szisztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy egy 1990es malac Passattom alá Audi felnit szeretnék tenni de nem lyukkörmódosítóval hanem egy 5×100 v. 112es lyukosztásu kerékaggyal…megoldható ugy ez gyári kerékcsapágyal????

köszön: xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

ÜdVw Xatis!

Szerintem nem fog menni, mert olyan agyat, csapágyházat ha találsz is, valamibe bele fog érni…Talán a régi ’88 elõtti szériáéval lehet, hogy egyezik.

admin
    Adminisztrátor

Szia doki!

Köszönöm a válaszod….ezekszerint ha egy vr6-os kerékagyát és tárcsafékét nem tudom betenni!!!!!:(

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Utána néztem a dolognak: nincs különbség a kerékcsapágyban és a csonkállványban sem. Az 5×100-as agyat is ugyanebbe a a cuccba szerelte a gyár!:)

admin
    Adminisztrátor

Szia doki!

Igen akkor jól láttam én is a dolgot de a tárcsát és a nyerget mindenképp cserálnem kell mert a Vr6osé belsõhûtésü és szélesebb és az átmérõ is más!!!!

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!!!

Megint én…van valami ötleted hogy olyan 5 lyukas féktárcsát tegyek be olyan méretben mint a gyári 1.8as tárcsája( Asszem 256-os)????….Polóé vagy VR6 hátsó féktárcsa????

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Jó lenne utána nézni a dolgoknak,mert a VR6-oson elöl már 280, vagy 288 mm-res az elsõ féktárcsa! Hátul egyetlen méret van: 226×10 mm.

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.09.07 08:25

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!!!

Megpróbálok utánnanézni …bár azon gondolkom hogy ha elõre is ilyen tárcsát teszek az mennyire lesz hatásos,éa kivitelezhetõ-e a malac gyári féknyergével!!!!?????

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

A katalógus szerint nem egyezik a két féknyereg…:(

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!!!

Akkor marad a komplet VR6-os futómû,lengõkarran mindennel vagy a lyukkör módosító!!!!

Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!

xatis:Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

A VR6-os kerékagyhoz másfajta a talpas, ezért jobb a lengõkar… Viszont akkor még a két szélsõ összekötõ gömbfejet is cserélned kell, mivel azok sem egyeznek!

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!

Az a nagy helyzet hogy ha VR6 futómû lesz alatta akkor már az utolsó csavarig kicserélem lengõkarral,mindennel!!!

Xatis:fegyvernek

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close