Hidegen durrogós, néha leálló GX kódú Golf

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Hidegen durrogós, néha leálló GX kódú Golf

• This topic is empty.
2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Egy GX kódú KE-Jetronicos 1.8-as Golf II-m van, és mostanában hidegen visszadurrog, és ha gáz nélkül indítózok akkor elindul, de abban a pillanatban le is áll, ha gázzal indítok és pár másodpercig tartom 2000-en utána lesz alapjárat, csak gázadásra nem egyenletesen pörög fel, hanem durrogva, ütemesen. (Ezt talán nem tom megfelelõen kifejezni, de sztem tudjátok mirõl van szó. Arra gondoltam h valami hõérzékelõ szállhatott el, és nem ad több benzint hidegen, de nem vagyok autószerelõ, csak tipp. Még annyi, hogy a hátsó dobom szétment, és helyette egy EZ kódú motor dobját tettem be. Ez ugye nem probléma? Jah és szerintetek lehet olyan h egy autó megáll 9 literbõl, majd hirtelen elkezd 14-16-ot zabálni vagy csak a szintjelzõ mutathat hülyeséget? 180 km és telirõl már fél alatt van, szal elfogyott kb 25-30 l. Mongyuk ezt talán a legkönnyebb megnézni, ha most telitankolom. De a többi gondot nem tudom ilyen egyszerûen elelnõrizni.
    Köszi a segítségeket elõre is!
    Peti

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Peti!

Sajnos több hiba is lehet! Kezdve a hõgomba problémától a rendszernyomáson át a zárlatos gyútótrafóig, vagy hibás gyertyáig sok minden elõforulhat! Módszeresen kell kikeresni a hibát!

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close