Hidrótökés motor átalakítása szeleplapkásra

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Hidrótökés motor átalakítása szeleplapkásra

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 75
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia DOKI69!!

Az lenne a kérdésem:a szeleplapkás hengerfejet rá lehet e csavarozni a hidró tõkés motorblokkra?

Ha rá lehet tenni akkor milyen átalakítást kell elvégezni?!

Módosította: fokapapa, Idõpont: 2009.01.03 23:35

admin
    Adminisztrátor

Üdv! Tuti h rálehet rakni!! Azt megkérdezthetem h miért cseréled ki jobb a hidrós nem?

admin
    Adminisztrátor

üDV…

Nekem a hidrós azért nem teszik mert nem lehet rajta állítani a szelephézagot….meg én szeretem a motort szerelni!!!)))

admin
    Adminisztrátor

Szia!Állitja az saját magát,a lapkással meg olyan hangja lesz mint egy rosz fiatnak:)

admin
    Adminisztrátor

[b]kornika1 írta::[/b]

[quote]Szia!Állitja az saját magát,a lapkással meg olyan hangja lesz mint egy rosz fiatnak:)[/quote]

Szia!
    Tudom mit csinál a hidrótöke, fõleg akkor ha kiakad!!!!Vezérmûtengely halál…..B) B)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Át lehet szerelni a lapkás hengerfejet a hidrós hengerfejre, de az elsõ és a második henger között lévõ olajvisszafolyó csatornát le kell vakolni…Az nincs a lapkás hengerfejen…

admin
    Adminisztrátor

Hú te olyan okos vagy ,akkor minek találták ki sok motorban?Akkor ennyi erövel akármi össze szakadthat akármikor a mociban.Nem?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

VW motorban még nem láttam volna, hogy hidrotõke hiba miatt kitámasztana és elkoptatná a vezérmûtengelyt!
    Inkább csattogni kezdenek, mert megnövekszik a szelephézag!

admin
    Adminisztrátor

[b]kornika1 írta::[/b]
    [quote]Hú te olyan okos vagy ,akkor minek találták ki sok motorban?Akkor ennyi erövel akármi össze szakadthat akármikor a mociban.Nem?[/quote]

Szia!!

monika show!!szerintem a kedvenc mûsorod muhawawawawwa:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

admin
    Adminisztrátor

[b]Doki69 írta::[/b]
    [quote]ÜdVW!

VW motorban még nem láttam volna, hogy hidrotõke hiba miatt kitámasztana és elkoptatná a vezérmûtengelyt!
    Inkább csattogni kezdenek, mert megnövekszik a szelephézag![/quote]
    Üdvw

Majd ha lesz egyszer szerencsénk találkozni akkor megmutatom neked mi az hogy kiakadt hidrótõke és mi az hogy tönkre ment vezérmûtengely….

admin
    Adminisztrátor

Csak irom milyen okoskodásokat irsz ,mást meg hülyének nézel.Mindjárt be beszéled hogy jobb a lapkás hengerfej nem?

admin
    Adminisztrátor

Igen jobb.Sokkal jobban bírja a nagyfordulatot,mint a hidros.De a szelephézaggal amikor gond van nem jobb.

admin
    Adminisztrátor

Az a baj hogy a nagy fordulatot ezek a dieselek nem birják.

admin
    Adminisztrátor

PerszeB)

admin
    Adminisztrátor

http://www.fiatbravo.hu/leirasok/view.php?id=27 ezt olvasd el!!
    http://calibra.atw.hu/m_tuning/tune07.htm ezt is olvasd el!!

Módosította: fokapapa, Idõpont: 2009.01.04 11:26

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 75
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.