www.kedvezmenyesbiztositas.hu

honlap

Ennek a témakörnek tartalma 36 hozzászólás, 4 résztvevő. Utolsó frissítés:  Gál Zoltán 2 éve, 11 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Mi is köszönjük a cikk beküldőjének, Kócsi Józsefnek!

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Nem tudom,hogy jó helyre rovom vagy sem az észrevételemet,de több olyan linkkle is találkoztam ami ide mutatna a Depo-ra de sajnos mindig azt jön fel,hogy”nincs kaja”és ha követem a megjelent utasításokat akkor csak a fő oldalra navigál.

Üdv.Gabriel

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Szerkesztők!

Épp leléptem a Fórumról,mikor is a honlapon hibát véltem felfedezni.

“Mostanában törént”

Ennyi az észrevételem.
    Egyébként az új design-t már kezdem megszokni,még 1280×960 felbontáson is. 😉

Peter

Tibi
    Felhasználó

Üdw!

Miért halt ki a fórum? 🙁

flaca1 T.László
    Felhasználó

ÜDVW!Tenéktek,nekem a keresővel van bajom,valahogy nem akar működni!Beírtam pl:központizár és kaptam eredménynek azt,hogy három oldalon van találat,de csak a kezdő oldalon lévő bringa képek vannak semmi szöveges rész! itt van ni! Köszi a segítséget,vagy a javítást!

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 3 hónapja telt el- flaca1 T.László.

admin
    Adminisztrátor

Köszönjük az észrevételeket mindenkinek!

Sajnos tényleg nem sikerült maradéktalanul importálni a régi rendszert az újba.
    Teljesen új szerveren vagyunk, új ip-címen, új CMS-en (Joomla helyett WordPress), így a régi linkek nem működnek – holott arról volt szó, hogy megoldható ez a kérdés… Ezért van az, hogy a kereső nem működik, illetve a főoldalt teszi a linkek helyére.

A régi Fórum importálásán még gondolkodunk. Azt szeretnénk, ha legalább “csak olvasható” szinten működne, kereshető lenne, de a kínálkozó szakember gárda és az anyagi lehetőségeink egyelőre nem kompatibilisek egymással 🙂

Gál Zoltán
    Felhasználó

Miért lett ez a honlap halott?

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close