Hûtõrács és fényszóró Doki help!

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Hûtõrács és fényszóró Doki help!

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!

Az lenne a gondom, hogy ki szeretném cserélni a jetta orrát golfra. Hütõrács, meg fényszóró az tuti hogy kell. De ezeken kívül szükség van még valamire? Vagy így is fel tudom fogatni a golf fényszórókat?
    Vagy venni kell még valamit?
    Köszi Gabesz

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Ehhez a melóhoz szükséged lesz egy Golf II-es zárhídra! Ugyanis a Jettáéban teljesen mások a felfogatások!
    A bontott is jó, de ne legyen sérült!

admin
    Adminisztrátor

Köszi a választ Doki!

Ezt a zárhidat bontóban kb mennyiért lehet kapni? És én is be tudom szerelni itthon?
    Mármint úgy értem, hogy hegeszteni meg ilyesmi nem kell ugye?

admin
    Adminisztrátor

Nem kell heggeszteni semmit.Még a lököst sem kell levenned.Középpen a lökös alatt fogja egy csavar ami a köténylemezzel is össze van fogatva,+a fenn a sárvédõknél 2-2 csavar mindkét oldalon Kb..Amikor már lenn van akkor kell kiakasztani a bovdent,géptetõ nyitót…

admin
    Adminisztrátor

Köszi a választ Isti.
    Jövõhéten megyek Paksra bontóba. Szerinted van rá esély, hogy kapok zárhidat?

admin
    Adminisztrátor

Hát nemtom…Nincs rá sok esély sztem ,de ha mégis van, elõször kérdezd meg az új árát,mert ezek a paksi bontósok elvannak szálva az árakkal,és lehet az új olcsóbb lesz mint a bontott cucc.

Mert nekem is kellett a kiegyenlítõ tartályba a vízszint jelzõ,a bontóban 1500 Ft körül kértek, a boltban meg 500Ft volt.

kérdezz rá az új árára,és ha a bontóban jelentõsen olcsóbb akkor vedd meg ott.

admin
    Adminisztrátor

És hol kérdezzek új árat? Van valami ilyen bolt Pakson?

admin
    Adminisztrátor

Persze hogy van…Bencsik és FábiCar ilyen cuccost lehet kapni akármelyik autósboltban.

admin
    Adminisztrátor

Tudsz ezek valamelyikéhez címet mondani? Mert haverom ismerõs pakson és akkor eljönne nekem mitfharer-nek. 🙂

admin
    Adminisztrátor

Szervusz Gábor!

Bocs, hogy így belekontárkodok, de hasonló problémával küzdök, (már ami a zárhidat illeti)és nekem ezt ajánlották: http://katalogus.autolampas.hu/list.php?f=g&gg=VWW&hcn=VW .
    Szerintem annyira nem vészes árban.
    Sokkal olcsobban bontottat sem kapsz, és ez tuti nem hullámos, tuti nem törött.

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW Gábor

[b]FábiCar Paks Szent István tér[/b]

Telefobszáma:06-70/334-9341 Fábián Gergõ

[b]Bencsik autósbolt Paks Nyírfa utcával szemben.
    [/b]
    Telefonszámuk:06-75/315-995

remélem elég ennyi segítségB)

Néztem a Csaba link-jét 5300 Ft ha jól néztem, ennyiért nem kapsz bontóban az tuti (fõleg a paksi bontókban nem)
    Meg az új az biztos nincs megtekeredve stb…

Módosította: Isti20, Idõpont: 2008.07.16 18:05

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok

Nah készen van a csere. bontóban vettem zárhidat, 3500 Ft volt. Vettem két gyári fényszórót, annak 2500 Ft volt darabja. Szerintem nem volt olyan vészes.

admin
    Adminisztrátor

Jah ,nem volt vészes.

De miért nem vettél egybõl kristály lámpákat az pöpecebb nem???

hogy néz ki a te autód hátha felismerném vmerre…

admin
    Adminisztrátor

Hali, bocsi a késõi válaszért. 🙂
    Szürke Jetta II-es. Azért nem vettem kristályt mert az akkor nem fért bele a keretbe… De majd mostanában. Csak most a váltót csináltatom meg. Kulisszát kell cserélni, meg a mûanyag csuklókat vagy miket. :S

admin
    Adminisztrátor

Csinált már valaki ilyet? Kb mennyibõl jön ki az alkatrészekkel meg a munkadíjjal? Csak úgy kb.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 20
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close