Kábel puzzle!???

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök Kábel puzzle!???

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ez vajon mi? NA ÉS HOL A HELYE:S (CSAK NEM A KIEGYENLÍTÕ TARTÁLYRA?
    U.I.:KÖSZI DOKI AMULTKORI SEGÍTSÉGET !:lol:

Módosította: v2fero, Idõpont: 2008.06.30 21:30 sajna ide nem ,de aregiszterben +nézhetitek a fotót arról a kábel rõl!(GOLF 2 GL)

Módosította: v2fero, Idõpont: 2008.06.30 21:44

Módosította: lajos.vendel, Idõpont: 2008.07.01 16:06

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Ferenc!

A kiegyenlítõ tartályra csak két szálas csatlakozó ‘megy’. Ezen pedig 3 szál van. Légy szíves leírni a vezeték színeket(ha két színe van a vezetéknek,akkor azt is)! A pirosat és a barnát látom,de a harmadik szál színérõl csak sejtésem van. Meg azt is jó lenne tudni,hogy a merrefelé halad?

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.07.01 19:37

admin
    Adminisztrátor

Kedves DOKI 69!

Megnéztem a kérdéses vezetéket. 3 Eres kábel,mi a gyújtótrafó melletifuratonát gyujtásvezérlõ egység felé
    halad. Kettéágazik: piros-fehér csíkkal továbbmegy a mûsz.fal alá (középsõ köteggel)
    Barna- fekete Csíkkal gyujtásvezérlõ alsó sor 2. érintkezõbe BALRÓL
    Középsõ szál: fekete nem tudom hovam. de a motortérben a csatlakozó elõtt kettéágazik és 6-os alátétben végzõdik.
    Köszönettel :V.Feri

admin
    Adminisztrátor

Kedves DOKI 69!

Megnéztem a kérdéses vezetéket. 3 Eres kábel,mi a gyújtótrafó melletifuratonát gyujtásvezérlõ egység felé
    halad. Kettéágazik: piros-fehér csíkkal továbbmegy a mûsz.fal alá (középsõ köteggel)
    Barna- fekete Csíkkal gyujtásvezérlõ alsó sor 2. érintkezõbe BALRÓL
    Középsõ szál: fekete nem tudom hovam. de a motortérben a csatlakozó elõtt kettéágazik és 6-os alátétben végzõdik.
    Köszönettel :V.Feri

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close