karbisbol injektoros

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! karbisbol injektoros

• This topic is empty.
13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

meg van hozá minden cuc ami kell csak elektronikusan hogy lehet megoldani a relé kõtést a biztositék panelon :huh: segitség

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW.

Szerintem azt azért még írd le,h milyen autóról és rendszerrõl van szó.Utána kapsz segítséget,addig senki se tudja h mirõl van igazán szó.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Pontosan tudni kellene a motor kódját, évjáratát, valamint a befecskendezõ rendszer fajtáját és megközelítõleg a gyártási évét is! A VW különbözõ motorjain 7 vagy 8 különféle injektorrendszer ‘dolgozik’, amiken aztán az évek során is változtattak…

admin
    Adminisztrátor

golf 2 hengerenkénti befecs nz kodo motorol k-jet vezérlõ rendszerel

admin
    Adminisztrátor

bocsi hogy nem irtam le mindent mh kodo motorra lene át szerelve az injekto 88-as évjáratu 1.3 golf 2

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Légy szíves érthetõbben fogalmazni! Ebbõl nem sokat tudtam kihámozni!:blink: Itt a karakterfelhasználás szinte korlátlan és az SMS szlenget itt el kell felejteni!:angry:

admin
    Adminisztrátor

van egy 88-as golf 2 1.3 karburátoros mh motorkodú ere szeretném át szerelni az injektort ami ugyan csak egy golf 2 nz motorkodu auto mechanikai szerelés nem probléma csak a vetérlõ egységet hogyan látom el áramal a biztositék táblárol találtam már egy oldalt de az csak a beszerzést mutata be amit már amugyis meg szereztem onnantol nincs tovább mindegyik golf 88-as bocs doki69 csatoltam a vezérlõt és a komplet injektort hengerfejel együtt

admin
    Adminisztrátor

[img size=500]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/46a3a9305bd68_injektor_00_.jpg[/img] [img size=500]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/46a3a9305bd68_injektor_00_.jpg[/img]

admin
    Adminisztrátor

a vezérlõ

admin
    Adminisztrátor

sajnos a vezérlõról nem tudom el küldeni a képet ami egy digijet

Módosította: devilg, Idõpont: 2008.06.04 17:04

admin
    Adminisztrátor

ÜdVw Gábor!

Rögtön szebb a dolog, mivel elõzõleg még K-Jetronicot emlegettél!

Ezt csak ahhoz a biztosítéktáblához lesz könnyû bekötni, ami megegyezik a Passat B3(malac), vagy a Golf III-assal…
    Bekötési ábra csak a gyári szervízprogramban (ELSAWIN) található…

admin
    Adminisztrátor

Hello…
    Én a ’92-es passatommal készülök ugyanerre a mûveletre… 🙂
    Tudtommal az, hogy milyen a befecskendezõ rendszer és mi a motorkód, tulajdonképpen mindegy,
    ha hengerürtartalomban megegyezik a computer vezérlõ progija.
    Ha eltérõ, akkor nem biztos, hogy azt a teljesítményt kapod, mint amit szeretnél, persze úgy is mûködni fog…
    Ugyanis:
    – a régebbi évjáratú motorok esetében a variálhatóság -tegyük hozzá hogy hál Isten :)- szinte korlátlan…
    A lényeg, ha van a computerhez való kábelkorbácsod+jeladók+relé(k) a bizti táblához, akkor sima ügy…
    Még ami fontos:
    Az AC pumpa megvan hozzá? Mert anélkül el se kezd…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zoltán!

A dolog azért nem ennyire egyszerû! Az injektoros motorok vezérlési idõi teljesen mások és a szelepösszenyitás is jócskán kevesebb ideig tart. A másik jelentõs eltérés, hogy az injektoros mociknál már szabályozva van(ha kis mértékben is) az égési folyamat (jellegmezõs gyújtás és befecskendezés, lambdaszondás kipufogógáz elemzés, kopogásszenzorok alkalmazása). Ezeknél a mociknál az elõbbi jellemzõk miatt lehetett emelni a sûrítési viszonyt!

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close