Kaszni csere!

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Kaszni csere!

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv Doki vagy valaki! Olyan kérdésem volna h kaszni csere GOlf 2-esen nem hivatalosan megoldható lenne-e valami úton módon h az eredetség vizsgán se bukjon ki? Elõre is köszönöm a válaszokat!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Hivatalosan csak akkor, ha gyári számás új karosszériád van…A nem hivatalost pedig itt nem lehet kitárgyalni…De szerintem Te is tudod a választ, csak le ne írd!

admin
    Adminisztrátor

Üdv doki! Értem asszem tudom mire gondolhatsz! Az amcsi ráccsal kapcsolatban még semmmi híred?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW !

Holnap elhozom a bontós havertól…Ha kell,még az amcsi zárhídja is megvan,csak a két elsõ lámpa használhatatlan(bevakult)…

admin
    Adminisztrátor

Szia! Nekem is zárhidastól van meg kompletten szerencsére így az nem kell csak a rács meg a két lámpa ha bele fér árat azárt majd írj! Meg annyi kérdésem volna még h a Golf 2 ABs-rõl véleményt tudsz mondani, jó ha van vagy felesleges? Gondolkodom h rakjak-e az enyébe már csak azért!Elõre is köszönöm!!

Módosította: csixidixi, Idõpont: 2008.09.17 20:43

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Az ABS tényleg jó dolog,mert az autógyárak is alkalmazzák!:laugh:
    De ha saját kezûleg akarod beépíteni a vasadba, hát hajrá! Csak sok türelemre lesz szükséged!
    De sok sikert hozzá!;)

admin
    Adminisztrátor

Oksa köszi a választ! Usa frontal kapcsolatban valamii biztató?

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close