www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Kasztnizás + fényezés

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Karosszéria Kasztnizás + fényezés

Ennek a témakörnek tartalma 19 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Péter Budaházy 1 év, 3 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 16-20 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Fényezõ!
    Szép fényezés. Meg mondom õszintén,én csak az öreg Bömöst néztem meg,de gyönyörû tükör fénynek tûnik,képek alapján.

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Mitõl lehet az hogy a 1.5 hónapja festett autón feljött a festék és a lakk is?
    Ilyen kis pöttyök formájában mint a pattanás.
    Szerintem a festék is feljött nem csak a lakk.
    Az hogy le volt takarva 1 hétig fóliával az esõs, nedves idõben az okozhat ilyet?
    Az az érdekes hogy szinte csak a tetõn és ott is csak a bal oldalon.
    Standox festék+lakk amit kb 3 rétegbe fújtak rá. Én úgy tudom hogy a lakk teljesen megvédi a festéket és vízmentesen zár.

Létezik ilyen?
    ÜdVW
    Gábor

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm!

Igazán jó a szín választás, valóban gyönyörû lett. Nagy munka volt, de megérte!

admin
    Adminisztrátor

hello sajna én csornai vagyok karosszériáa lakatos az autód teljeskörû javítását vállalni tudnánk lakatolás,fényezés és kisseb fokú szereléseket is a fényezés mai árakon számítva olyan 15-17000ft/elem de az már anyaggal együtt. üdv

Péter Budaházy
    Felhasználó

Sziasztok! Miskolc környékén tud valaki karosszérialakatost-fényezőt? Olyasvalakit aki el is vállal egy 3-as golfot (1998) aminek elismerem,nem nagyon van olyan eleme ami mentes a rozsdától… Nem azt mondom hogy a pénz nem számít, de szívesen és rendesen megfizetném a jó munkát… Nagyon a szívemhez nőtt szeretném újra a régi pompájban látni (215/40 16″ szépen ültetve + nyomtáv… Jól nézett ki na…)

5 bejegyzés megtekintése - 16-20 / 20

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close