Kérdés

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvözletem!! Segitséget szeretnék kérni azzal kapcsolatosan,hogy van egy VW POLO-m 6N 1.6-os benzines:( És a kérdésem a következö lenne:szeretnék dele egy DIESEL motrot csak azt nem tudom mely diesel eröforrás passzolna kissebb átalakitásal na meg az hivatalos is legyen sima diesel nem érdekel igazából csak TD,TDI utóbbi persze mehanikusan. Elõre is köszönöm Üdv:K István:evil:

Módosította: pistatdi, Idõpont: 2008.03.05 10:51

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW István!

A számodra a vonatkoztatási alap az 1.9 d változat lesz! De szerintem másik váltó is kell mayd, mivel ezek a motorok nem illeszkednek a 085 típusú váltóra…
    Mostanság szinte 5 percenként változnak a jogszabályok, attól függõen, hogy miként lehet még több pénzt kihúzni az autósok zsebébõl (mivel logika évek óta nincs benne)!:angry:
    Tehát motorcserénél 10 köbcenti ,vagy akár egyetlen lóerõ eltérés esetén típusmódosításos vizsgára van szükség. Ha fölfelé növekszik bármelyik (vonatkoztatási alap a motorkód) akkor a két motor regisztrációs adójának különbözetét sok más mellett is meg kell fizetni…Jobban jársz, ha ‘kirohad’ a motorszám…Akkor semmi sem bizonyítható, hiába lobogtatják a típusbizonyítványt…Ha lefelé megy a játék akkor ‘csak’ típusmódosításos vizsga, eredetvizsga, forgalmi és tözskönyv csere, amit tokolni kell…:S

A típustól eltérõ bármilyen átalakításról mûszaki terveket kell bemutatni, mellette az összes alkatrészrõl számla kell(ha bontós,akkor mindrõl repedésvizsgálati jegyzõkönyv). Valamint még kell egy autószerelõ szakember(gépészmérnök nem jó), vagy bejegyzett szakmûhely igazolása,akit esetleg hiba esetén (baleset) meg lehet rángatni…Ezek után még elképzelhetõ, hogy nem is egedélyezik és a vizsgát is megtagadják…

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.03.05 18:55

admin
    Adminisztrátor

Szia hát köszönöm szépen most az eggyik szemem sír 🙁 a másik nevet:cheer: mégegyszer köszönöm szépen. Kicsit elszomorodom a dolgok hallatán,hogy ezis a kemény zsetonrol szól:angry: na mégegyszer köszi Doki. Üdv:K István:evil:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW István!

Ebben az országban az autósok zsebét lehet még kiüríteni! De állítólag a sok moslékság miatt már az ombudsman is vizsgálódik, hátha talál valami törvénytelenséget…:sick: Szerintem az egész az! A világon sehol nem szednek ki ennyi pénzt, ennyi jogcímen az autósok zsebébõl!:angry:
    Hozzáértés nuku, csak a pénz!:S

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close