www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Kérdezz a depo sztárjaitól!

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz a VW Depo sztárjaitól! Kérdezz a depo sztárjaitól!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Új fórumszálat indítunk. Itt tehetõk fel kérdések az aktuális VW depóban bemutatott autók magyar tulajdonosainak magáról az autóról, illetve arról, ami a cikkbõl nem derült ki.

Vélemények és javaslatok is tehetõk, ha az olvasó valamit másként gondol. Ha az illetõ rendelkezik internet hozzáféréssel, akkor itt válaszol minden felvetõdõ kérdésre.

admin
    Adminisztrátor

Akkor az elsõ kérdés: hogyan sikerült Németországból importálni egy ilyen öreg, különleges típusú autót?

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok

No kérem. Családi autó mellé kerestem egy játszóautót. Valahogy harminc felé többen vannak ezzel. Felvettünk lakáshitelt meg személyi kölcsönt meg mindenféle kölcsönt a lakáshoz, és megmaradt egy kis zs, úgyhogy gondoltam nem elõtörlesztés lesz hanem móka belõle. Alapvetõen kabriót szerettem volna. De a használtautó.hu nézegetése kikészített, gagyi szarok lepukkanva soha nem szervizelve, 2-3 százezerért leharcolt golfok, 500-tól punto és hasonló mélyen felkavaró cuccok voltak, 1 milla körül már jöttek bmw-k, audi 80 stb, de csak a típusok változtak a leharcoltság nem. A keresõben mindig ott volt a "kabrió" mellett a "buggy" szó is, nos szûrjünk arra. Kókány átépítések, no de eszembe jutott a feeling. Különben dühbe jövünk óta ki na akart volna birtokolni egy olyat. Kabrió ráadásul úgy különleges autó, hogy alatta betonbiztos VW technika. Über ez kell. No elkezdtem nézni õket itthon 900e-1790-ig az alsó véglet egy Érden a dzsuvábók kihalászott nem mûködõ házilag összebuherált szar volt, a másik véglet valahol Fehérvár mellett egy kicsi eldugott faluban lévõ bunkó nõé aki, amikor az este 7 órás idõpont helyett 7:05-kor érkeztünk akkor csak az autó porzó felhõjét láttuk a hátsó udvarba. Gyors telefon, hogy háhogy? Itt vagyunk és az autó meg el, hát akkor hogy nézzük meg? Mire a néni. Bocs 7-rõl volt szó.
    tt álltunk 80km-re budapesttõl teljes családdal egy kapu elõtt ahova azért nem engedtek be, mert a soha nem látott helyre érkezést elszámítottam 5 perccel. Csöppet elszállt az agyam… folyt köv.

Kri

admin
    Adminisztrátor

sziasztok.éppen autó vásárlás elött állok és szeretnék érdeklödni hogy a 4es golfból melyik az amit érdemesebb megvenni a TDI motorok közül? a késöbbiekben majd szeretnék egy két tuningot rá pl chiptuning nagyobb turbo nagyobb cooler és lefujószelep. köszi elöre is várom a válaszokat üdv.:)

admin
    Adminisztrátor

sziasztok.a gondom 1.9tdi 95-ös évjárat a szûrötöl az adagoloig levegö búborék van.indul jol megy de viszont 120-150km közt néha berángat mi lehet a baj.a válllaszt köszönöm.

admin
    Adminisztrátor

Hello! Ez a bejegyzés inkább a “Technikai segítség” —> “Motor” rovatba kellett volna!

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Vizhõfok jeladót szeretnék bekötni csak a vezetékkötegbõl jövõ kábelek színe nem egyezik meg a bekötésre váró vízgomba ajzatal. tudnátok segítséget adni hogy mit hova kössek,ki tudom e mérni valahogyan? Üdv Szabi

admin
    Adminisztrátor

A mûszaki kérdéseket nem ide kérjük!!

Errõl a fórumról:

[i]Itt tehetõk fel kérdések az aktuális VW depóban bemutatott autók magyar tulajdonosainak magáról az autóról, illetve arról, ami a cikkbõl nem derült ki.

Vélemények és javaslatok is tehetõk, ha az olvasó valamit másként gondol. Ha az illetõ rendelkezik internet hozzáféréssel, akkor itt válaszol minden felvetõdõ kérdésre.[/i]

Megértést és türelmet! Légy szíves másold be a kérdésedet a megfelelõ Technikai rovatba.

Köszönettel: – szerk.

admin
    Adminisztrátor

[b][color=#000080]ÜdVW barátaim!
    Észrevétel a VW Depo eseménynapárba az Évadnyitó Találkozónk a Lurdy-háznál nem IV. hanem jubileumi V.-ik!
    Légyszíves javítsátok ki azt!
    A másik kerestem az oldalon a Töfis képeket a buszomról nem találtam légyszíves küldjétek azokat át nekem amit a matricázásnál csináltunk!
    ÜdVW:István
    UI:Az oldalatok szupi és elég gyors is szerintem![/color][/b]

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Van itt egy kis félreértés. A Depo sztárjai nem a szerkesztõk, hanem azok, akiknek az autói szerepeltek a lapban. A szerkesztõknek feltett kérdéseket, javaslatokat, észrevételeket inkább abba a topikba várjuk, ahová az adott kérdés leginkább tartozik: jelen esetben a “Találkozók”, vagy a “Kérdések a szerkesztõkhöz” topikokat javasolnám.

Köszönjük 🙂

Egyébként a kérést teljesítettük.

admin
    Adminisztrátor

hello.van egy kérdésem. lvan egy hármas golfom,le szeretném ültetni,de csak rugot veszek. nem tom a 40 es ültetés elég lenne e. az már látszik rajta rendesen?félek a 60as nem e lesz sok….

admin
    Adminisztrátor

Ez a kérdés nem idevaló, hanem a futómûhöz. Légy szíves ott föltenni újra.

(Egyébként látszani fog, de találkozós virítós kocsinak kevés lesz.)

admin
    Adminisztrátor

Hali !
    Azt szeretném kérdezni, hogy melyik a VW (Golf 3) utánagyártott alkatrész beszállítója (pl. Febi) megegyezõ minõségû a gyárival (futómû esetében, de a motor is érdekelne), mert minden boltban mást mondanak, gondolom minden boltos jót mond.

admin
    Adminisztrátor

Úgy látom, ezt a topikot törölni kell, mert nem arra használódik, amire szántuk.

Tehát: légy szíves a megfelelő témakörben (futómű, motor?) feltenni a kérdést, mert itt a lapban bemutatott autók tulajdonosait kérdeznénk, a saját autójukkal, annak átalakításával, restaurálásával, beszerzésével, stb… kapcsolatban.

Köszönjük!

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Itt ki a “sztár” akitõl lehet ne kérdezni?
    ÜDVW

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close