www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Kerregõ, erõs hang a motorból

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Kerregõ, erõs hang a motorból

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség számomra.

Én vagyok az elsõ tulajdonosa egy 1993-as, benzines, 1,4-es, ABD motorkódú Ventónak.
    A problémám az, hogy az injektorból eléggé hangos, kerregõ hang hallatszik, amely már az utastérbe is igen erõsen beszûrõdik. A motor beindítása után állandóan jelen van.
    Ez fokozatosan, évek alatt alakult ki. Elõször igen halk volt, s lassan, de fokozatosan, folyamatosan erõsödött. Most már lassan olyan, mint egy diesel.

Hogyan lehetne ezt minimális költséggel orvosolni? Tudnátok szolgálni tanáccsal?

Elõre is köszi a válaszokat!

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Szerintem a hidrótõkék rosszak,mert a szelepek csattognak vagy a szelep a dugónak ütközik…kitudja…de ezt innen nem lehet "megszerelni" csak ötleteket adni…
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

Köszi a választ!
    Valószínû, hogy pontatlan voltam!
    Ez a hang nem a motorban keletkezik, hanem a fölötte külön egységet képezõ központi befecskendezõben.
    Ebbe fut be a levegõszûrõ gégecsöve.
    A hang, a VW emblémás központi befecskendezõ mûanyag fedele alól hallatszik.
    Remélem, így már biztosabb segítséget tudtok nyújtani.

admin
    Adminisztrátor

Elvileg a központi befecskendezöben ki van kopva valamelyik alk ami dolgozik az okozza ahangot. nekem is probléma.

bertlan
    Felhasználó

Nekem is jön ilyen hang a befecskendezőből. És meleg motornál néha le is áll a mortor.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close