www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Kilépőfény, csomagtér világítás

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Beltér Kilépőfény, csomagtér világítás

Ennek a témakörnek tartalma 2 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Makranczi Patrik 3 éve, 3 hónapja telt el.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés

akos9
    Felhasználó

Sziasztok! Egy olyan problemam lenne, hogy egyik ajtomnal sem eg a kilepofeny es a csomagterben sem eg a vilagitas. A csomagterben mar kicsereltem az egot, tegnap mukodott is, ma reggelre semmi. Az ajtokban meg a vezetooldali eddig mukodott, de az meg ket napja nem mukodik. Egok jok, viszont feszultseget egyik sem kap.

Raadasul a muszerfalon egy visszajelzo vilagit, hogy nyitva van egy ajtom, kozben meg be van zarva az osszes. Annyi, hogy neha elalszik. Szerintetek mi lehet a problema, hol keressem?

Meg mielott elfelejtem, 4-es golf, 1.9 tdi.

Attila
    Felhasználó

Sziasztok! Viszem kárpitoshoz a verdát tetőkárpit csere lesz és szeretném megcsináltatni a csomagtér világítást is egyúttal, ha már úgy is szét lesz bombázva a tetőkárpit. Sajnos már úgy vettem az autót, hogy hiányzott belőle a csomagtér világítás és nem tudom milyen volt eredetileg. Ha tudna küldeni valaki képeket azt nagyon megköszönném!!! Golf 3 variant 1.9 TDI 1998- as évjárat.66 kw 90 LE
    Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv!

Makranczi Patrik
    Felhasználó
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close