www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Króm csíkos kis lökös

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Króm csíkos kis lökös

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!!Valaki tudna segiteni nekem abban hogy hol találhatok vagy esetleg honnan lehetne rendelni Golf ketteshez krómcsíkos kis lököst?!!Köszi!!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolti!!

Én csak szolnok viszonylatában tudok segiteni és nem tdom hogy hol laksz de az itteni megyeszékhely autósboltjában (ami országos hálózat) kapható és pontos árat is írom!

elsõ lökháritó krómcsíkkal:MK 9521901 10.502 Ft

Hátsó lökháritó krómcsíkkal:MK 9521951 12.134Ft

Ha kiváncsi vagy hogy mi a neve akkor hivj fel és elmondom mert ez reklámnak minõsül ha itt kiírom!
    A telszámom 30/448-9865

Remélem hogy tudtam segiteni!!

ÜdVW xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

Hello xatis!!Köszi az infokat!!!Csak sajna az a baj hogy én sz-sz-b megyében nyíregyháza környékén lakom…megprobálok még itt körülnézni,de ha nem sikerül akkor telefon és irány szolnok!!!És köszi mégegyszer!!!VW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

admin
    Adminisztrátor

Szia Zsolt!!

Azszem félreértettél vagy nem olvastad el figyelmesen azt amit irtam:EZ EGY ORSZÁGOS HÁLÓZAT ami annyit jelent hogy Nyiregyházán is megtalálható ezaz autós bolt csak a nevét nem irhatom le mert az reklámnak minõsül!!!

ÜdVW xatis Fegyvernek

Módosította: xatis, Idõpont: 2007.11.12 20:53

admin
    Adminisztrátor

Hello xatis!!akkor tényleg félreértettem!!lol!!!Erre az e-mail cimre elküldenéd a nevét??11vagy@citromail.hu Mert a telóm üres,És fontos lenne mert mihamarabb be akarom szerezni a lökösöket!!!
    Köszi!!!

admin
    Adminisztrátor

Hello xatis!!Megvannak a lökösök!!Ma sikerült beszerezni!!Köszi a segitséget!!VW!!!!!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

Örülök hogy segíthettem ha valamire szükséged van ültetõ rugóra,lámpára és sok-sok csemegére akkor állok elébe!!!!A számom megvan nyugodtam hiv he kell vissza hívlak!!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close