Króm index…

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Króm index…

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok…

Vettem a golfomba (2) a nagylökösbe króm kristály indexeket,és vettem krómozott izzókat is hozzá,mert a narancssárga izzót visszatükrözte,és ezzel a króm izzóval jól néz ki csak nem elég erõs a fénye.Hátul is króm index izzó van ott jó.

És a kérdésem az, ha veszek ledes index izzót az erõsebben világít mint a krómozott sima izzó???

élõre is köszi a választ….

Kellemes ünnepet kívánok…minden sorstársnak…

Módosította: Isti20, Idõpont: 2008.03.23 16:38

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Isti!

A LED-es fényvetõknek van egy nagy hátránya, hogy kb. 120 fokos szögben szórják csak a fényt és csak vékony sávban! Félõ hogy nem fogják látni oldalról… Másik probléma,hogy a villogó relét nem fogja ‘beterhelni’ és olyan gyorsan fog villogni, mintha az egyik izzó kiégett volna.. A testvezetéket is nézd meg!

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.03.23 19:27

admin
    Adminisztrátor

Köszi doki…

De lehet venni direkt ledes index izzót,tele van leddel…Gondolom az úgy van kitalálva mint egy sima izzó,az áramfelvételére gondolok(lehet benne 1 ellenállás) vagy nem???

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Isti!

Igen van LED-es fényvetõ ,de kétlem,hogy a villogó relé ‘elfogadja’ azt majd… Párat szétszedtem (mert olyanból csináltam 95 LED-es pótféklámpát,igaz pirosból:laugh: ), de a LED-eken kívül és 3 db 5-600 ohmos ellenálláson kívül más nincs… A normál izzónak talán 50 ohm az ellenállása…

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close