www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Külföld!

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 10 éve, 7 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Üdvw mindenkinek!

Az a nagy problémám, hogy kiköltöztem külföldre és nem tudom, hogy van e arra megoldás, hogy megkapjam az újságot minden hónapban?
    Nagyon fontos lenne, mégiscsak a "biblia"!

Elõre is köszi a választ!
    Üdvw!

admin
    Adminisztrátor

Kedves Géza!

Az elõfizetési díj fejében csak belföldi címre tudunk postázni. Külföldre (még szomszédos országba is) 600 vagy 800 Ft egy darab újság kiküldése – minden extra nélkül. Persze, ha vállalod a plusz költséget?

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!

Köszi a választ, persze hogy vállalnám, sokat megér nekem ez az újság…így is lemaradtam már egy számról:(
    Hogyan tudnánk esetleg elintézni az elõfizetést meg a postázást?
    Csekket nyilván nem tudok befizetni külföldrõl,de utalni tudok.
    Elõre is köszi a választ!
    Üdvw: Géza

admin
    Adminisztrátor

Szia! Bocs’ a késlekedésért, a részletes választ a magán email címedre írtuk, de hogy itt is meglegyenek a legfontosabb infók:

Európai országokba a posta jelenlegi díjszabása szerint 14.400 Ft-ért tudjuk küldeni a VW depót, sima nem elsõbbségi küldeményként.

Üdv:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW minden VW rajongónak!

Köszönöm….ennyit tudok mondani ennek az újságnak, ennek a szerkesztõségnek. Itt mindent el lehet intézni érdekes módon, ráadásul egyszerûbben mint bárhol a világon. A megrendelt számok eljutnak hozzám Angliába nagyon nagy örömömre. Minden nap várom a postát, hogy vajon mikor esik be a Depo….öröm olvasni a cikkeket, nézni a szebbnél szebb autókat. Csak meg akartam köszönni, hogy ennyire segítõkészek vagytok és megtesztek mindent egy elvetemült VW rajongóért (aki most Suzival jár 🙁 ).

Minden jót és csak így tovább!

ÜdVWözlettel:

Molnár Géza

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close