www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Lássuk a vwerdákat!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Egyéb Lássuk a vwerdákat!

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 76
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

[b]Golf GTI írta::[/b]
    [quote]Antonijo:

Srácok vigyázzatok! Antonijo megint forditva vette be a “gyóccert” :laugh: :laugh: :laugh:
    Cimbi, örűlök, hogy benéztél ide. Tiszteletem!
    Lenne pár kérdésem a feltöltött járgányoddal kapcsolatban.
    Mi a végsebessége? a zsaruk meg szoktak szólni, hogy ilyennel jársz a forgalomba? vagy leégeted a mosolyt az arcukról a hajtóművekkel? Hány pacis ez a gép? van benne pót izzó készlet? :laugh: :laugh: :laugh: Ja meg gondolom Lambó ajtós! nem?
    Ja meg a legfontosabb kérdésem! Elakadásjelző háromszöged van benne? :laugh: :laugh:
    na jól van csak vicceltem. Remélem nem haragudtál meg! 🙂
    Na meg figyeld meg joban a gépedet, megszerkeztettem. Most már a VW fórumba illik :laugh: :laugh:
    Még egyszer köszi, hogy itt vagy, vagy voltál! És ahogy [b]APAKA [/b] mondja: “Maradj, és a (ló) erő legyen veled!”

Srácok, küldjétek a képeket! Lássuk a vwerdákat!!! Mostanáig minden kép jól esett, jók, kemények, csinosak a kicsik 🙂

Üdvw: Alex
    [img]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/009_422_035-20101013.jpg[/img][/quote]

Így már valóban jobban ide illik a kép. Jó lett. :laugh:

admin
    Adminisztrátor

:laugh: :laugh: :laugh: Ugye?
    jó srác ez az Antonijó, sokszor olyanokat mondott, hogy azt hittem lehíddalok :laugh: Már több témakörben is bízonyított, hogy jó gyerek. Szerintem fogadjuk be az űrhajójáVWal. Ki tudja mikor lesz szükségünk egy kis fénysebességre, vagy hangrobbanásra :laugh: :laugh: :laugh:

Mindenképp köszi mindenkinek, aki részt vett mostanáig ebbe a témakörben és várok, ill. mind várunk több fotót a kedvenc gépekről. Ezek a VW-k mindig jól néznek ki, főleg ha nagyon-nagyon szeretjük őket :laugh:
    Minden gép jöhet Passatok, Golfok, Ventok, Jetták, Sciroccok, Polok, Bogarak, Caddyk, Eosok, Sharanok, Transporterek, Crafterek, Minden évjáratúak, minden fajták Bocsi ha valamit kihagytam, nem direkt volt.
    Jöhetnek a fotók srácok, mutassátok…

Üdvw: Alex

admin
    Adminisztrátor

Hi Alex. és a többi pihentagy :laugh:

Faja lett a képkorrekció. ezzzigen !
    Eszembe se jutott, pedig nekem aztán már tényleg sokminden nem jut eszembe :laugh: :laugh:
    Természetesen legkevésbé sem haragszom. Miért kellene. Jó volt reagálásnak. :dry:
    Csak így tovább.
    A feltett kérdéseket majd szép sorjában reagálom.
    ( A kis seat meg legalább 1,9tdi. az totál vw 🙂

admin
    Adminisztrátor

a verdáról.
    természetesen minden bennevan, amit a rendőre kérhet.
    tartalék sugárfénycső, (ha kiégne) van elakadásjelző lézerfény, meg van egy pót sugárhajtómű (sose lehet tudni)
    mindíg van nálam egy tecskósacskóba tartalék ic, és processzorkészlet, meg a dízelsugár-adagolóhoz való gyári bosch-interfész
    A lóerőt a gyár nem adja meg, (mint a rolls-nál :laugh: ) de íppen elegendő a mai forgalomba.

Egyébként második tulaja vagyok.
    Megkímélt darab, garázsban tartott, hölgy tualjdonostól.
    Íme az előző hölgy tulaj. [img]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/leia.jpg[/img]

meg a jóféle garázs
    na

[img]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/Star_Wars_Wallpaper.jpg[/img]

oldsteve
    Felhasználó

Hahóóóóóóóóóóóóó!
    Van itt Valaki?
    Hol vagytok régi játszótársak?

D.G.
    Felhasználó

Szevasz Steve!

Nem sok kedvem volt ide írni látva mennyi oldal és hozzászólás hiányzik… Reménykedtem, hogy raknak hozzá még és nem csak ez a 3 oldal marad meg de úgy tűnik innen kell elkezdeni újra a termelést, bár az is csoda lesz ha elérjük a 100 oldalt. Szépen elcseszték depo-t. Amúgy meg BUÉK mindenkinek 🙂 Aki esetleg erre jár kéne lassan a pünkösdi tour-t szervezni ha szeretnétek menni…

Balu kapitány
    Felhasználó

Hi

Bajkai János
    Felhasználó

Ollé! 🙂

Bár azt hittem megőszülök mire sikerül ide találni, de csak bejelentkeztem végre :)))
    “Aki esetleg erre jár kéne lassan a pünkösdi tour-t szervezni ha szeretnétek menni…”

Áhh, Adriék olyan magasra tették a lécet tavaly, hogy csak olcsó másolat lenne bármilyen próbálkozás, én nem is megyek idén :DDDDDDDD
    (Nyilvánvalóan továbbra is szigórúan tilos komolyan venni :))))

Szóval, hát ja, a tavalyit nyilván nem ugorjuk meg szerintem de egy próbát megér, hátha mégis sikerül :DDDD

D.G.
    Felhasználó

Hát igen a tavalyi nagyon jó volt, olcsó volt és mindenünk meg volt szinte hihetetlen! Egyenlőre azt találjuk ki az ország melyik részére menjünk 🙂 Messze volt a tavalyi vagy belefér még az ilyen távolság?

D.G.
    Felhasználó

Ja meg persze egy beülős helyet is kellene találni ahol össze tudnánk jönni mostanság 🙂

Bajkai János
    Felhasználó

Ónos eső mentes szép estét! 🙂
    Részemről mindegy milyen messze van, elvégre csak odamenni meg visszajönni tart soká, ha meg már ott vagyunk mindegy 🙂

Ahogy nézem eddig a nyugati karéj maradt ki leginkább :))

Megpróbáltam képet csatolni…
    …de ennyit nem szöszölök vele :))))

• A hozzászólás módosításra került: 4 years, 11 months telt el-Bajkai János.
    D.G.
    Felhasználó

Ónos esőből jutott bőven a mai napra… Én is a nyugati oldalt nézegettem Pécs, Győr esetleg Zalaegerszeg vagy Balaton-felvidék még nézelődök helyek után, de persze ha valaki tud vagy talál megfelelő helyet dobja fel ötletnek és megvitatjuk. 20 fős hely elég nem? Sajnos nem hiszem, hogy többen lennénk.

Bajkai János
    Felhasználó

Jaja. Max 20-25 férőhely elég. A huszat sem nagyon szoktuk elérni.

Bajkai János
    Felhasználó

LOOOLL.
    Az igazolható 8600km-ből asszem az utolsó egyet nem kellett volna megtenni és akkor lehet, hogy tényleg érne ennyit :))))
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_1.6_cl_8600_km__oldtimer-9710774

D.G.
    Felhasználó

Basszus!!! 😀

És egy talit is kéne szervezni mostanában nem? 🙂 Valaki tud valamit ahova be tudnánk ülni? Lurdy szerintem már uncsi de akár maradhat az is.

• A hozzászólás módosításra került: 4 years, 11 months telt el-D.G..
15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 76
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close