www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Lássuk a vwerdákat!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Egyéb Lássuk a vwerdákat!

Ennek a témakörnek tartalma 75 hozzászólás, 11 résztvevő. Utolsó frissítés:  D.G. 1 hónap, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 61-75 / 76
  • Szerző
    Bejegyzés

Cserna Balázs
    Felhasználó

Gratula!!

D.G.
    Felhasználó

Köszi!

Mit szólnátok ha idén Győrbe mennénk? Még tavaly előtt beszéltem Árnyékkal amikor mentünk Fannival Győrbe, hogy ajánljon apartmanokat és ő mutatta ezt az apartmant akár tour-ra is jó lehetne(Ő ide szervezte volna ha mindenkinek megfelel) igaz 3500-t kérnek ha jól láttam de ha nem kérünk reggelit akkor hátha engednek az árból főleg szezon előtt 🙂 Első körben ez a hely ugrott be nekem itt a link: Achilles Park

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 1 hónap telt el- D.G..

Bajkai János
    Felhasználó

Napot!

Gratula az új géphez! 🙂
    Lurdy: OK
    Győr: OK (Nekünk úgy néz ki, hogy pünkösd hétfőn haza kell jönni. Na az nagyon nem OK, de addig még változhat is a helyzet 🙂

D.G.
    Felhasználó

Azon gondolkodom, hogy Atesz példáját követve elolvasom egészen az elejétől a Lássuk a VWedákat topikot 😀 Minden esetre szégyen, hogy csak ennyit kaptunk vissza 🙁

Bajkai János
    Felhasználó

Hát most nem lenne nehéz dolgod :)))

Igazából már az csoda, hogy úgy ahogy működik a honlap 🙂

Lackó
    Felhasználó

Gyóó megint van fórum? 😀 azt hittem végleg megszűnt. Mondjuk elég kotvány ez a felület.

Csak nem tour szerveződik megint? 😀

Bajkai János
    Felhasználó

Napot!
    Háhá, némá’ egy Lackó 🙂

Jaja, ez az Achilles park ígéretesnek tűnik. Ha összejövünk 20-an már van esélyünk némi kedvezményre a negyedének a feléből 😉
    (Csak hirtelen összeszámoltam saccra a fix embereket és már 12-nél vagyok szóval a 20 sem lehetetlen :)))

“reggeli, strandbelépő, parkolás, fél óra csónak vagy kajak használat délelőttönként.”
    Személy szerint ebből engem max a parkolás meg a reggeli érdekel, bár eddig is megoldottuk a kaját. Pl olyan sokáig voltunk fent, hogy átaludtuk a reggelit :)))

D.G.
    Felhasználó

Vagy olyan sokáig voltunk fent, hogy már világosodott és simán megreggelizhettünk volna 😀

Március 15. lurdy?

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve telt el- D.G..

Bajkai János
    Felhasználó

Esernyőt!
    Még az is lehet, hogy összejön 🙂

Bajkai János
    Felhasználó

Napot!

Ombrékok, az a szitu, hogy a győri placc bazi drága lenne, így sovány malac vágtában keresünk új helyszínt 😉

Adri feldobott két lehetőséget, Baluék is kutakodnak még. Íme a két link:

https://szallas.hu/dios-kertvendeglo-somogyapati?checkin=2016-05-13&checkout=2016-05-16&ref=list&adults=15&provision=1

https://szallas.hu/korona-apartmanhaz-csokonyavisonta

Az utóbbi nekem jobban bejön mert 99%, hogy csak mi lennénk ott így nem zavarnánk másokat meg mások sem minket 😉

D.G.
    Felhasználó

Diósnál azt írják 7 db 2 ágyas van amik pótágyazhatók szóval szerintem ott is csak mi lennénk. De Jani neked már mondtam nekem mindegy mert valószínű csak egy éjszakára tudunk menni.

Bajkai Zsolt
    Felhasználó

Na hali Lalipapi! 😀 😀 vánmoredrink meg minden!

Pacsi fiúk lányok!!

Mi újság felétek?

Remélem nem feledtetek el, MPeti vagyok még mindig csak már nem a piros Jetivel.Sajna a régi accountom távozott a használható honlappal együtt… meg nem kevés komment is eltűnt…

VW Golf 1 – 1.9 TDI
    Felhasználó

Sziasztok! Ma 2018. Február 4-én hétfőn olvastam fbon hogy újra eléd a közösség hát amint látom MPeti írt utoljára két éve! Hát én azt mondom hogy vágjunk bele! 😁😁😁😁😁😁😁😁

admin
    Adminisztrátor

Hajrá! 🙂 Ha bármi észrevételetek van a Fórum használatával, akkor szóljatok!

Sajnos minden poszt és a képek sem jöttek át a régi szerverről, holott egy valag pénzt kifizettünk a “fejlesztőnek”…

De azért remélhetőleg újra összejöhet a kis csapat!

Találtam például egy ilyet a Youtube-on:
    https://www.youtube.com/watch?v=jZMHTArdD8k

15 bejegyzés megtekintése - 61-75 / 76

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close