www.kedvezmenyesbiztositas.hu

malac hűtő

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvw!
    91′ es RP motorkódú, 1,8 benzines Passat. Megtudnátok-e mondani, hogy mekkora gyári hűtőradiátor mérete, mert szerintem ami most van rajta az kicsi.

előre is köszi ,
    Norbi

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Norbert!

525×380 mm a hűtő mérete. Vonóhorog esetén 630×380, klíma, vagy automataváltó felszereltséggel viszont 720×380 mm.

admin
    Adminisztrátor

Köszi szépen! vonóhorgos volt gyárilag (kb. 50 kiló volt mindenestül :S) de kicseréltem a lökhárítót és most már nem horgos,
    szóval a akkor elméletileg elég kéne hogy legyen a legkisebb.

azért kérdeztem, mert nagyon hamar felmelegszik a hűtővizem, de akkor megtakarítom először a hűtőt (lehet h tele van kosszal az alja, mivel ott kapja ugyebár a levegőt) ha nem változik, akkor megnézetem a hengerfejet, lehet egy kis síkoltatás, meg új tömítés nem ártana neki.

de szívesen fogadok akármilyen tanácsot :D:D

admin
    Adminisztrátor

lemértem közben, és ez 620*320 as :S a vastagsága meg kb 5 centi ha ez számít valmit
    van egyébként valami amivel a vízkövet ki tudom takarítani belölről?

előre is köszönöm
    üdvw Norbi

admin
    Adminisztrátor

múlt héten cseréltem én is hűtőt! Újat vettem nem kinlódtam bontottam én már kimostam nemegyszer trisó-val! Sósav-val nem szabad legalábbis nem mertem. Az enyémben is melegedett a víz de most jobb lett!

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close