www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Még mindig hozzászolási gondok.

Kezdőlap Fórumok vwdepo.hu online Hibák az oldalon Még mindig hozzászolási gondok.

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 8 éve, 5 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Üdvw! Még mindig ugyanaz a problémám, de mivel előző kérdésemre nem kaptam semilyen választ ezért mégegyszer leírom a problémámat,remélve valaki mégis csak tud segíteni. Nem vagyok egy internetező zseni,de amióta az uj oldal működik nem tudok egyetlenegy témához sem hozzászólást küldeni,nem engedi az oldal ,akárhová klikklek nem engedélyez.A régi oldalon a gyors válaszra klikkelve ment miden,de az új oldalon még ilyennevű ablakkal sem találkoztam, csak a (jelentés a modernátornak) lehetséges .Új témát engedélyez de már ahhoz sem enged mégegyszer hozzászólni.Légyszi aki tud segítsen?
    Üdvw!

admin
    Adminisztrátor

Hi!
    Valaki figyeljen már fel Motorkára!!!!!!!
    Azért járnánk ide,mert ez egy frankó és segítőkész site!

Szerkesztők!
    Segítsetek már rajta!

Köszönjük!
    Peter

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Belépve is próbáltad?

admin
    Adminisztrátor

Igazából nem válaszolni akarok, hanem én is hozzászólnék ehhez a hozzászóláshoz, de ilyen funkciót nem találtam, pedig kellene!! Teljesen új témakört kell ahhoz indítanom, hogy feltegyek egy kérdést már elhangzott témában. Emellett borzasztó nehéz és bonyolult kezelni ezt a fórumot, pedig használok egy párat. Sikeresebb lenne egy lényegesen egyszerűbben kezelhető verzió. Vagy, ha nem megoldható, akkor készülhetne egy használati segédlet, ahol le van írva, hogy mi mire való, mit hogyan tudok megcsinálni… Vagy csak nekem van ilyen problémám? :unsure:

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Megoldódott a problémám,az én gépem volt valami letíltva a beállításokba ,
    de most már miden oké.
    Üdvw!

admin
    Adminisztrátor

WOW!

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok! Bocs’ hogy csak most, de nem jutottunk a fórumhoz. gmariann problémáját nem értem, hiszen ehhez a topikhoz is sikerült hozzászólnia, nem kellett új témát nyitnia. A használati segédlet jó ötlet, már mi is gondoltunk rá, hogy készítünk ilyet nemcsak ide, de az új “Közösség”-i funkciókhoz is.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close