www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Megéri Elõfizetni?

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 9 éve, 9 hónapja telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!

Feleségem elõfizetett nekem az újságra mivel látta hogy jó ideje minden hónapban megveszem.
    Gondolta tökjó lesz nem kell érte szaladgálni,olcsóbb lesz,hamarabb meglesz mint az újságosoknál,de sajnos nem így lett.Miinden hónapban késõbb kapom meg vagy egy héttel,párszor volt úgy hogy apróhirdetésben találtam olyan dolgot ami kellett volna de már rég elvitték mert ugye nekem késõbb jött meg az újság.A mostani számot megvettem inkább mert még mindig nem jött meg.Jövõre inkább megveszem magamnak hiába drágább úgy megéri mert akkor legalább tudom hogy megkapom.

UI.:A postaládából soha nem szokott semmi eltûnni az elõzõ tulajnak is jön még egy-két dolog a mai napig.

Zsiga Tibor Budapestrõl

admin
    Adminisztrátor

Üdvw Tibor!

Mi legalább négy nappal korábban feladjuk az elõfizetõi paksamétát, mint ahogy az újságoshoz kiviszik a lapokat. Ha ennyi nem elég a postának (ráadásul Bp. X. kerületben adják fel), hogy Bp-rõl Bp-re odaérjen, akkor nem tudom, hogy mennyivel kellene korábban postázni…

Esetedben már három hét a csúszás (aug. 21-én lett feladva a szeptemberi szám), ezért ezt mindenképpen kivizsgáltatjuk. (Sajnos, mivel nem ajánlott küldeményrõl van szó, lényegében esélytelen a küldemény lekövetése)

Amennyiben nem lesz változás, jövõre mind a csomagoló-postázó céget – s mivel már van lehetõség alternatív terjesztõkre – mind a postát lecseréljük.

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Fejér megyében szívesen vállalom az újság terjesztését…B)
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

Kösz, de azért szeretnénk egy kézben tartani, ha lehet. Mármint, hogy egy cég feleljen a teljes országos kézbesítésért.

admin
    Adminisztrátor

Megjött az elõfizetéshez szükséges csekk,meg egy depó szám..Köszi szépen, a héten be is füzetem..

[img size=191]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/111111111111111111.jpg[/img]

Attachments:

admin
    Adminisztrátor

Köszönjük!

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close