MFA bekapcsolása

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök MFA bekapcsolása

• This topic is empty.
10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Arról érdeklõdnék, hogy van egy 1.9TDI (AHU) motorkódos Ventóm és tettem bele egy MFA-t. Bekötöttem az összes kábelt a kötegbe, ami plusszba kellett, de az utolsó 3 funkciót nem mutatja. Ugy tudom, hogy ezeket egy login kóddal be kell kapcsolnom, mint a tempomatot. Érdeklõdnék, hogy valaki nem tudja véletlenül ezt az 5 jegyû login kódot?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

Tudomásom szerint ezt csak célszámítógéppel(VAG1551-52), vagy célprogrammal(VAG-COM) lehet aktiválni…

admin
    Adminisztrátor

Üdvözletem Doki!

Nos, minden technikai feltétel adott (célprogram, sz.gép), így kapcsoltam be a tempomatot is. Ezért szeretném megtudni a be ill. kikapcsoló kódját az MFA-nak.

Üdvw:Zsolt

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

Holnap megtudom valahogy a kódot a szalonból…

admin
    Adminisztrátor

Ok, elõre is köszi!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

Pontosan mi az a három funkció amit nem mér az MFA? Tudomásom szerint a Golf III / Vento óraegységek nem kommunikálnak a K szálon, tehát nem hiszem, hogy ez lenne a gond.
    A tempomat a motorirányításban van ‘elrejtve’azt onnan érted el.
    Itt inkább valamilyen jel és a szálja (olajhõfok, külsõ hõfok) hiányozhat …

admin
    Adminisztrátor

Üdvw Doki!

Nos a 3 utolsó funkció, ami nem megy:
    -Átlagfogyasztás
    -Olajhõmérséklet
    -Külsõ levegõ hõmérséklete

Úgy tudom, hogy szenzor van mindegyikhez bent a kocsiban (vagy mégsem???), és elméletileg minden szükséges kábelt bekötöttem az óracsoport és a biztosítéktábla közé, ami kellett hozzá.
    Esetleg, ha tudna nekem egy linket küldeni, ahonnan letudnék tölteni egy másik kapcsolási rajzot, mert hátha az enyém nem jó.

Elõre is köszönöm!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

A bekötési rajz pontosan a gyári Elsawin programban található.
    Esetleg még itt:
    http://volkswagen.msk.ru/

admin
    Adminisztrátor

Hmm,ezt az oldalt én is ismertem.Nincs is jobb vw oldal az egész világon ennél.Kár hogy már elfelejtettem oroszul…;)

admin
    Adminisztrátor

:laugh:

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close