MFA fogyasztásmérõ

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök MFA fogyasztásmérõ

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Olyan kérdésem lenne hogy a Golf II GTi MFA kijelzõje honnan kapja meg a pillanatnyi üzemanyag fogyasztás jelét?
    Nekem 0.3-ed mutat ami tuti hogy nem jó. A vas 1989.11. havi Golf II GTi PF motorkód 107 le katalizátorral (ez már nincs rajta csak a lambda szonda). Amúgy zsír jól fogyaszt 7-7.5 vegyesben, ezzel nincs bajom. Nem gondolnám hogy az óra csoport romlott el mert minden más értéket jól mutat.
    Lehet hogy valami más a gond, de pontosan nem tudom hogy miért mutat csak 0.3-at a 6-7-8-9 helyett.
    Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban, kérem segítsen.

Ui.: Doki jösz a VW Party 2008-ra?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Az MFA fogyasztásmérõje egy ‘vákuumjelet’ kap a fojtószelep környékérõl és abból dolgozik.

Nagy erõkkel készülünk az ezévi Depo Party-ra. :laugh: De egyelõre még motort+váltót kell cserélnem a vasamban…A többiek is még ‘építkeznek’: Újpál Bandi poliuretán szilenteket varázsol a Sirkánba, Prókai Sanyinak még nem vizsgázott le a NOS-os Corri,meg bejáratós, Simon Lali Passat-jában meghalt 3 turbó meg a légtömegmérõ.A vége az lesz,hogy bérelünk egy sárga buszt és megyünk azzal, aki arrafelé tart, azt felvesszük, ha tud inni…:woohoo: 👿 😛 :cheer: :laugh: B)

admin
    Adminisztrátor

Akkor én innen is kimaradok…nem iszom alkoholt!:blink: 🙁

admin
    Adminisztrátor

Köszi szépen Doki!
    Szóval akkor ez nem elektromos jel hanem ahogy írtad vákumjel, szóval akkor a kis csöveket kell átnéznem igaz?

Én is ott leszek a VW party-n ha minden összejön és a legszebb az egészben hogy kb 2 km-t kell mennem azért hogy ott legyek az év legnagyobb VW-s buliján.Ekkora mákot!!!:woohoo:
    Amúgy még nálam is vannak kisebb-nagyobb dolgok amit meg kellene csinálnom fékek rendbe tétele, váltórudazat,szervó.
    Tényleg a szervókormány:ohmy: !!! Na azzal olyan gondom van hogy egyszrûen nem megy, de egyszer már lekötöttük a csöveket aztán vissza és jó lett, majd egy sima fékezés után megint elment.Olyan mintha el lenne koszolódva valahol, de az olaj a tartájban tiszta habár attól lehet hogy máshol tiszta kosz. Szóval lövésem sincs mi baja van.Te találkoztál már ilyen problémával?
    Gondoltam hogy szétkötöm mindenhol a csöveket kinyomatom a régi szervó olajat aztán meglátom mit csinál az új olajjal. Esetleg lehet hozzá kapni valamilyen javítókészletet,tömítést vagy csere az egész ami kicsit bosszantó lenne pláne hogy jól mûködött. Szervó nélkül meg elég szar az élet pláne 195-ös gumival városban,habár a közvetlen visszajelzés az tetszik de azért elég férfias az izomszervó :laugh: !!
    ÜdVW mindenkinek és elõre is THX!;)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gabriel!

Meg kellene nézned, hogy a szervó olajtartályában esetlegesen levõ szûrõ nincs-e eltömõdve…Én be szoktam dobni egy mágnest a tartályba…Sokat segít….

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close