Mfa

• This topic is empty.
10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi,hogy golf 2 td-be beépíthetõ e a benzines Mfa?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zoltán!

Elméletileg beépíthetõ, de a fogyasztási adatok nem lesznek..

admin
    Adminisztrátor

Helló!

Én is gondolkodom hogy be kellene építenem az 1,6D-be. Mfa mûszerfalam és kormánykapcsolóm már van (diesel fordszámmérõm is). B) Nincs esetleg egy kapcsolás az mfa bekötésérõl? Gondolom a külsõ hõmérsékletet egy szenzorrol veszi, az olajnyomást meg egy gombáról? A megtett utat a km órából méri, nemde? Vagy nagyon el vagyok tévedve??? A fogyasztásmérõ nem nagyon érdekel.

Esetleg tudnátok ebben nekem segíteni?
    Pont lenne egy gti amibõl ki lehetne ezeket a dolgokat szedni, csak nem tudom merre kéne keresgélni!

Üdv.: Szabolcs

Módosította: mszasza490, Idõpont: 2009.09.23 21:43

admin
    Adminisztrátor

Már bent is van és mûkszik! B) :woohoo:

admin
    Adminisztrátor

Üdvw Mindenkinek!

Olyan problémán van, hogy az mfa-s óracsoportomon minden tökéletesen müködik( mutatós fogyasztásmérö, km számláló, ford. szám mérö), de a kis kijelzön csak olajhöfokot, külsö hömérsékletet és az idöt mutatja. A megtett utat, a sebességet, és az átlagfogyasztást nem. Mi lehet a probléma?

Az autó G2 GTI 1.8 8v EV motorkód

Köszönettel: Endy

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Lehet,hogy sebességjelet nem kap az óraegység, bár én még MFA-s és fogyasztásjelzõs óraegységet még nem láttam…

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!

Az MFA azon a sárga kis kütyün kapja a jelet, ami a km óra hátuljára van belecsavarozva?

Köszönettel: Endy

admin
    Adminisztrátor

84-85-ös 2-es GTI-ben volt mutatós a fogyasztás mérõ.[url]http://racing-bazar.hu/ShowImage.aspx?imgID=1002695826&imgX=400[/url]

már ha Te is erre gondoltál:)

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!

Ilyenem van, annyi külonbséggel, hogy váltásjelzö led nincs az enyémben

admin
    Adminisztrátor

Üdvw!

Megvan a probléma!!!!!
    A jeladónál eltört a nyomtatott áramkörön a “vezeték”. Holnapra megcsinálják és mehet vissza a helyére:)

Köszönöm a tanácsot

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close