MK2 GTI 16V hidegindítási probléma

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala MK2 GTI 16V hidegindítási probléma

• This topic is empty.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Hello,

Segítségeteket kérném mert mióta ilyen szintû minuszok vannak a golfom nem akar beindulni. Egy aksit már megevett egyszerûen hiába indítózok meg se pöffen és ha pár indítózás után elkapja utána egész nap pöcc röff.
    Bemelegedés szabályzó állítólag jó, kompresszió OK, nem tudom mihez nyúljak. PL motorkód
    Elõre is köszi a segítséget.

Módosította: Daddy, Idõpont: 2009.01.04 10:06

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Big Daddy!

Lehetséges,hogy az indítómotor nem forgat megfelelõ fordulattal! Érdemes lenne az fõkábeleket és a töltést is átnézni!

admin
    Adminisztrátor

Szia!Hogy tekeri az öninditó,gyorsan?vagy lassan akkoris ha új az aksi?

admin
    Adminisztrátor

Hello,

Szerintem normális fordulattal tekeri de persze a 3-4.indítózás után fokozatosan lassul, nem értem még nem voltak minuszok semmi ilyesmi nem fordult elõ!

Üdvw

admin
    Adminisztrátor

Szia!Lehet az önindítodba rossz a persely.Igaz nekem csak dieselem volt,de így jártam már én is.Hamar lemerûlt az aksim,vagy amikor rossz volt a szelephézagom ,akkor is ugyan ez volt.De mondom nekem csak dieselem volt.

admin
    Adminisztrátor

Hello,

Megnéztem az összes önindító kábelt és ami gyanús csati volt az cserélve lett, a töltés rendben a hidegindítási
    probléma viszont még mindíg fennáll, a bizt kedvéért vettem új gyertyákat is de sajna nem jött be!

Üdvw

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.