Motor csere..nagyobbra..

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Motor csere..nagyobbra..

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdvw!!
    Azért írok mert lenne egy kérdésem,motorcserével kapcsolatban!!A 200711-es számban írtátok hogy a motorcserét már nem engedélyezik a "hatóságok",de nekem van egy okmányirodás haverom és õ azt mondta a napokban,hogy semmi akadálya,meg lehet oldani…Akkor hogy is van ez????

Elõre is köszi!!
    zsolti..

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolti!

Ne az okmányirodán érdeklõdj, mert ott nem tudnak semmit! Majd akkor döbbensz, amikor a kicserélt motoros autód levizsgáztatva áll és az okmányirodai program egyszerûen nem engedi átírni!:blink: Akkor mi lesz?!
    Elméletileg a két motor regisztrációs adójának különbözetét meg kell fizetni, típusmódosításos vizsga, majd eredetvizsga, törzskönyv forgalmi csere.
    A vizsgabázison talán több ötletük lesz! Az a baj ,hogy itt minden szinte 5 percenként változik, annak megfelelõen, hogy minél több pénzt húzzanak ki az autósok zsebébõl!:sick:

admin
    Adminisztrátor

Üdvw doki!!

Köszi a "felvilágositást":dry: !!!
    Akkor ennek még kicsit utánajárok!!!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Nekem volt hasonló dolgom. Volt egy Scirocco II-esem, amibe kb 1 év használat után, teljesen kifeküdt az 1.3-as motor. Találtam ekkor egy másik Scirocco-t összetörve, amit meg is vettem. Kicseréltük a két mocit(megmókoltuk a motorszámot) s mûködött is. Addig nem volt vele baj, míg el nem adtam. Ha üzembentartóival adod el, nem gáz. De máshogy szivacs….

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Tamás!

A motorcseréd óta sok minden változott és nem kedvezõen!:blink:

Zsolti!

Nézz szét a fórumon, többször taglaltuk a motorcserét és a vonzatait és voltak még ötletek…:whistle:

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close