www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Nehezen indúl! Gázadásra lefullad!

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor Nehezen indúl! Gázadásra lefullad!

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  László Vesszős 4 hónapja, 3 hete telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés

László Vesszős
    Felhasználó

Üdv! Adott egy Vw Golf3 97 1.4 aex benzines kocsi! a problémám az lenne!Nehezen indúl .Gázadásra lefullad a kocsi!
    Több szervizben is volt de nem tudták bemérni! Nem tudják mi baja lehet! És persze azt vettem észre még h benzin szagu az olaj s fehér is.. s hamar felmegy a viz 90 fokra!
    Cserélve lett: Benzin szivattyú,benzin szűrő, üzemanyag nyomás szabályzó szelep,Folytószelepház, Kaniszter szelep, Gyújtótrafó, lambdaszonda,gyertya, akkumlátor, és még pár dolog de semmi! Esetleg van valami tippetek?

admin
    Adminisztrátor

Üdv László! Csak egy tipp: nem lehet, hogy repedt a hengerfej és víz kerül az olajba?
    Nem párolog el túl hamar a hűtővíz?

László Vesszős
    Felhasználó

Üdv!A hűtővíz nem párolog ! Ugyanannyi van benne! Inkább a benzin szagot érzem rajta!

László Vesszős
    Felhasználó

Üdv! Néztem a barna jelzésü olajgombát! És azt vettem észre h az fém pözök amire rá kell dugni a csatlakozót! Nos az mozog! S nem tudom h az gyárilag olyan vagy annak fixnek kell lennie!? És persze van h gáz adásnál ha nem áll le persze.. valami pukkadozik valahol az aktíszénszűrő- nél!

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close