www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Párás Lámpa.

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Karosszéria Párás Lámpa.

Ennek a témakörnek tartalma 8 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  VW1.9TDI 3 éve, 11 hónapja telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés

VW1.9TDI
    Felhasználó

Sziasztok. Mitől lehet,h magától elkezdett párásodni az egyik lámpám,és el se tűnik belőle?!! Másik hibátlan.
    Lehet ez ellen tenni valamit .valami megoldás vagy ötlet??? Golf IV

Tibi
    Felhasználó

Üdv!

Esetleg volt mostanában izzó cseréd? ellenőrizd a burkolatot, jól van-e visszarakva.
    Vagy pedig a tömítés tönkrement, elöregedett.. Az tuti hogy valahol bejut a levegő a búra mögé és kicsapódik a pára, szóval át kell nézni, nem-e sérült valahol, vagy rossza a tömítés, esetleg rossza a burkolat rögzítés.
    Ha a hiba a ‘tömítés/ragasztás/szigetelés’-ben van akkor lehet kapni tömítő gyurmát/pasztát amivel a párásodás kiküszöbölhető.

VW1.9TDI
    Felhasználó

Szia. Köszi a tippet/tippeket. Nyár elején lettek kb cserélve az izzók,de eddig semmi bajuk nem volt,másik oldali lámpa is akkor,annak semmi baja,tömítést megnéztem meg is fordítottam,nagyon szépen fekszik fel a helyére. Az a gyurma /paszta mennyi meg mi a neve? Csak rá kell rakni a gumi tömités tetejére??
    Köszi mégegyszer.

Tibi
    Felhasználó

Szia!

Reinzosil paszta!

Unix, vagy Bárdi Autóban lehet kapni! Nem drága, és nagyon jó…
    Én sok mindenre használom… Pl Golf 4-en olajteknő tömítéshez ezt vettem.

Vagy F.B.S. ragasztó, csak nem tudom mennyire barátok a gumival 🙂

Csak akkor nyomd rá a gumi tömítésre, ha az nem sérült/szakadt, ha igen, akkor cseréld le, vagy gumi nélkül pasztázd.

Előtte szárítsd ki a búrát!

VW1.9TDI
    Felhasználó

Köszönöm a tippeket,kipróbálom,ha nem jön össze,marad az új búra 🙂
    De lehet,h kevés ideig hagytam kiszáradni és egy kevés maradt benne?? Mert utána negyed akkora volt a párafolt.

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 11 hónapja telt el- VW1.9TDI.

Tibi
    Felhasználó

Az is lehet.. 🙂

VW1.9TDI
    Felhasználó

És még egy kérdés,hátha. Szerinted mitöl remghet kicsit a kormányom alapjáraton? Menet közben magasabb fordulaton nem,meg ha kicsit elmozdítom és úgy tartom a kormányt akkor se csinálja??!!

Tibi
    Felhasználó

Alapjáraton?
    Szóval nem menet közbe, hanem álló helyzetben, járó motornál?
    Szerintem csak berezonál… a motor miatt..
    Esetleg alapjárat? Lehet alacsony picit és azért..

Nagyobb baj lenne ha menet közben rázna!

VW1.9TDI
    Felhasználó

Igen,csak azon,jó amit írsz,mert egyszer volt ilyen baja már,kicsit emeltek az alapjáraton,akkor jó volt egy darabig,de megint előjött ,most ha 1000-en van a fordulat akkor elhalkul teljesen,ez se egy nagy hiba,csak kicsit zavaró.
    A lámpára meg visszatérve 🙂
    Mondtam,h most jó volt egy darabig,ma esett az eső ,a jobbos volt csak párás,ma mind kettő és a bal még jobban,mint a jobb,én már nem tudom mi lehet vele,jobbost rendbetettük,úgy zár,h még talán a gyári se ennyire jól 🙂
    Lehet cserélni kéne mindkettöt,mert ez egyre rosszabb lesz???!!
    Nagyon köszi a segítséged.

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close