Passat fedcomp.

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Passat fedcomp.

• This topic is empty.
9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Hello!
    Kérdésem a következõ! 1990 11 havi passat variant vettem 2.0 16v
    Olvastam hogy van ezekbe fedcomp.,de gondolom abba a tipusba van amelyikbe a km óra is digit.,na az enyém nem az,csak egy sima idõ jelzõ van a tank jelzõs órába!
    Utólag ezt be lehet szerelni? Mármint az órát ki lehet cserélni azt tudom,de gondolom nincs gyári lehetõség csatlakoztatni,kell minden féle kütyü,érzékelõ! Talán nem is éri meg vele foglalkozni?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Attila!

Lassan hat hónapja hogy nézelõdök és ugyanilyen gépcsodát keresek a család részére,és akár hiszed akár nem ugyan erre gondolta de te megelõztél:)!
    Következõ kérdésem lenne hogy a használtautó.hu-n nézted a Passatot??Szine? És mennyi volt??
    És mi a vélaményed eddig róla??

Köszönöm xatis Fegyvernek

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Attila!

Lassan hat hónapja hogy nézelõdök és ugyanilyen gépcsodát keresek a család részére,és akár hiszed akár nem ugyan erre gondolta de te megelõztél:)!
    Következõ kérdésem lenne hogy a használtautó.hu-n nézted a Passatot??Szine? És mennyi volt??

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Attila!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Attila!

Sok mindent lehet, csak sok pénz kell hozzá! Ugyanis a fedélzeti számítógépes km-óra egység(MFA) teljesen más a hagyományos óraegységhez képest. Ugyanis mér olajhõfokot, külsõ hõmérsékletet, átlagsebességet, átlag- és pillanatnyi fogyasztást, vezetési idõt, mindezt 2 vezetõre leosztva…
    Ehhez más kábelköteg ‘jár’ és van szívócsõnyomás érzékelõje (MAP szenzora is), valamint a mûködtetése az ablakmosó karjáról történik.
    Beszerelni csak úgy lehet, ha van egy másik autó amibõl mindent ki lehet operálni…

admin
    Adminisztrátor

Szia!
    Bevallom BMW buzi vagyok! Eddig volt egy 323-as egy 90 es m5,és egy 91-es 525i-m! Isten!
    A passat is tetszik,ezt egy kis mitsubishire cseréltem ami 93-as évjáratú volt!"gömbölyû".
    A Passat hozzáteszem autómata,de jól mûködik,fehér színû,nem rég van nállam 1 hónapja talán!
    Nekem bejön,egybe van kívûl, belül.és belül ami tetszik benne nagyon,hogy vajszínû! A mûszerfal is fekete/vaj! Tetszik nagyon! Amúgy 3-4 körül lehet már kapni,enyém 90 11 havi.
    Ha van egy fasza BMW-d,ami 6 hengeres,szívesen elcserélem! e30,e34,talán még az e32 is,bár azokkal nem lehet állatkodni,mert böszme! Szóval vagy megtartomezt,vagy ha jön egy BMW valahonnan,akkor elcserélem!
    A neten van egy 535i 345000ft lehet hogy jó állapotú,arra elcserélném szívesen,de nem írta hogy cserélhetõ! Pénzem meg nincs! De szeretem ezt a "kis" autot.

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm Doki a felvilágosítást,asszem marad a gyári!

admin
    Adminisztrátor

Hello!

Igazad van valóban nem lehet a kettõt összehasonlítani(meghajtás és ez álltal az érzést véget sem),remélem azért egészséggel elnyüvöd,Köszönöm hogy megírtad!

ÜdVW Xatis Fegyvernek

Módosította: xatis, Idõpont: 2008.02.19 18:46

admin
    Adminisztrátor

Igazán nincs mit!
    Amugy nem bántom a passatot,nem arra való,a Bmw-vel ellentétben!
    Az M5-nél nincs kellemesebb 90 körüli,megfizethetõ autó! Nagyon szerettem!
    De el passatozom,ez legalább nem eszik 17 litert!

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close