www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Passat központi zár hiba!??

Kezdőlap Fórumok Elektronikai tippek, trükkök Passat központi zár hiba!??

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  digital1711 4 hónapja, 1 hét telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

A központi záram bedöglött..
    Eddig ha 2-szer megnyomtam a nyitógombot, kinyitotta az összes ajtót, most viszont csak a bal elsõt nyitja, akárhogy is nyomkodom!
    A csomagtér ajtónyitója mûködik rendesen.

Van valakinek ötlete, mi lehet a probléma?? :dry:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW. Karesz!
    Ha egy évjáratot írnál többet tudnánk segíteni, meg hogy vákuumos vagy elektromotoros a központid.

admin
    Adminisztrátor

Bocs, hülye vagyok!

2001-es évj.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Karesz!

Abban a szériában már elekrtomotorok mûködtetik a centrálzárat…Valamelyik nem érzékeli a zárt ,vagy nyitott helyzetet és emiatt nem mûködik a rendszer…

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki!

Köszi a választ!
    És ezt én tudom valahogy orvosolni, vagy vigyem szerelõhöz??

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Karesz!

Nem tudom a Te szakmai felkészültségedet, de nagy harc, az biztos….Csak a szerelõ nehogy a zárcserét javasolja…Mert õ sem akar szenvedni vele…Csak az a bökkenõ, hogy egy bontott zárért is elkérnek 15-20 ezret egy mikrokapcsoló(1000-1500ft-os tétel+ a munka vele) hibája miatt….

digital1711
    Felhasználó

Üdv.Én egy problémával fordulnék az olvasókhoz.Adott 1 vw passat b6.És a központi zárnál esedékes a baj.A csomagtér ajtaja bezárult és ki se birom nyitni.a gombokra nem reagál eggyáltalán és be sem birom gyújtani.Az összes ajtó nyitva van de a csomagtér ajtaja bevan zárva.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close