passat navi

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Üdv. Mindenkinek!

Most elõször vagyok ezen a forumon,mert 1 olyan problémám merült fel,hogy vettem egy passatot amiben nem müködik a navigácio (2001 B5 kis navi). Ja és CD t se játszik le csak valami CD problémára figyelmeztet. Viszont azt se tudom mit kéne csinálnia mert a leirása sincs meg. Ha valaki tudna erröl pár gondolatot közzé tenni sokat segitene! Elöre is köszi!
    TZS

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsolt!

Próbáld számítógépesen(akár PC, de gyári progival, akár gyári gép) megnézetni és a navigáció hibatárolóját kikérdezni! Utána okosabbak leszünk! Remélhetõleg gyári a navi és a K szál sincs elvágva…

admin
    Adminisztrátor

Hali

Az lenne a kérdésem,hogy a passatba csak eredet cd fogad el a navigácio vagy meg lehet okositani?2003-6 havi 1.9 PDt 96 KW-os

Elöre is köszönöm a választ

Módosította: sanghaj, Idõpont: 2009.06.26 12:34

admin
    Adminisztrátor

Szia!
    Nekem ugyanilyen passatom van,ugyanilyen problémával.
    Elméletileg csak az eredeti cd-t játsza le de nekem sem reagált rá,csak ki írta,hogy nem jó formátum.
    A navigáció elvileg javítható de ezeket 2002 óta nem frissítették és állítólag 80000 körül van a navi lemez. A rádió jól szól? Nekem az is gyengécske. Azt ajánlották cseréljem ki aztán eladásnál tegyem vissza.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close