www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Passat segítség

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! Passat segítség

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok.

Már egy párszor írtam az oldalra,köszönöm is az eddigi segítségeket.De az autóm(2002-es Passat 1.8t),még mindíg nem tökéletes,és már nem is tudom h mi lehet a baja.Két dolog van még amit nem cseréltettem le,lambdaszonda,légtömegmérõ.Alapvetõen a legnagyobb gondom,hogy nem megy az autó úgy mint mikor megvettem.Lecseréltettem az egyik szerelõ ismerõsömmel a kötelezõ dolgokat amiket kell használtautó vásárlásnál.Pedig azóta semmi extra változtatás nem volt rajta.Motordiagnosztika is volt már többször is de semmi .Várom segítségeteket.Örök hála

Csáó

admin
    Adminisztrátor

Hello!
    Nem néztétek a turboszabályzo szelepet?
    Elképzelhetö hogy az ment el a tulvilágra..
    Pedig diagnosztikával minden érték olvasható,bár kitudja milyen progival néztétek..
    Üdvw

admin
    Adminisztrátor

Szia.

Köszi a segítséget,még azt nem nézettem meg,de megfogom.Voltam már az autóval több szerelõnél is,de hibakódom nem volt a motorra,turbóra ilyenekre.Az az igazság,h a szerelõk sem tudják azt,hogy mik a gyári értékek a motornál,turbónál.Így csak tapogatózunk.Márkaszervizbe meg nem viszem,mert lehet h nem is jönnek rá a bajára,de egyúttal legombolnak rólam egy csomó pénzt.

Hali.

admin
    Adminisztrátor

Azt a N75 szelepet nem ártana megnézni,és a turbonyomást a motorvezérlés 115 csatornán,3.-ban lepadlozva teljes fordulatig.
    Akkor láttok értekeket hogy minek kellene,és mi valós érték .
    Ez már segit a hiba behatárolásában.

admin
    Adminisztrátor

Köszi a segítséget,elfogom vinni a szerelõ cimborámhoz és megnézzük.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close