Pollenszûrõ

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Pollenszûrõ

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Hali!
    Golf3-ba keresek 1H0 819 638 cikkszámú pollenszûrõt. Az autósboltosok szerint, ritka jószág, nem is sikerült
    nekik beszerezni. Ezért próbálom meg itt, hátha valaki tud segíteni, amit elõre is köszönök.

admin
    Adminisztrátor

Szia!Tudnál dobni a régirõl egy fotót?Csak azért mert talán csak gyári lenne az egyik helyen!

Hali.G.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Ezt a pollenszûrõt már a gyár is az 1H0 819 644-es szûrõbetéttel váltja ki, de kell hozzá az 1H0 819 648A jelû tartókeret.

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    Köszönöm a gyors reagálást, de ide mindenképp félköríves szûrõ kell, az utólag beszerelt klíma, külsõ levegõ
    beáramlását elzáró, ill. megnyitó elemet mozgató mechanika miatt. Errõl lenne szó: [img size=294]https://www.vwdepo.hu/media/kunena/attachments/legacy/images/fml6.jpg[/img]
    Köszi! Sziasztok!

Attachments:
    admin
    Adminisztrátor

Szia !

Ez az!!!Nekem postával együtt került 2000be de ahogy nézem az egyik nagyobb alkatrészest nála 4600ba esik!Igaz én nem ilyent kértem de rádobtam a rácsra egy kis tömitõvel.30/96hatvanegy96öt-ezen a számon elérheted a srácot aki nekem is postázta,sak mond el neki neked milyen kell(nem a sima ha nem az ives.)

admin
    Adminisztrátor

Hali!
    Sikerült beszélnem a sráccal, tud szerezni szûrõt. Nagyon köszönöm a segítséget!
    Szia!

admin
    Adminisztrátor

Szia!

Nincs mit,ennyi a legkevesebb amit tehetünk egymásért,csak arra kérlek,hogy te sem feledd ezt és ha tudsz "segiteni"valakinek majd akkor tedd azt!!!Ne csak akkor nézz itt körül ha valami nyûgöd van!;) Akkor kellemes pollenezést!

Hali,G.

admin
    Adminisztrátor

Szia.
    Ezt a fajta p.szûrõt már évekóta nem gyártják, elvétve még tallálni egyes boltokban.
    Ahogy Doki69 már megírta kell venned 1 tartókeretett (1H0 819 648A) egyszeri beruházás kb. 2000 huf, és 1 pollenszûrõt (1H0 819 644) ezis kb 2000huf.
    Remélem tudtam segiteni MoA.

admin
    Adminisztrátor

B) B) B)

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Igazatok van, kissé nehéz beszerezni! De holnap utána nézek én is!B)

admin
    Adminisztrátor

B)

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close