Rejtett antenna

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!!

Valaki tudna nekem ebben segíteni??NEmrég lett eltüntetve az antenna az elsõ sárvédõrõl, most a motorház alatt fekszik a mûszerfal elõtt.így is lehet rádiózni de csak városon belül.Valaki tudna tippet adni hogy ehyelyett mit csináljak??Hallottam már olyat is hogy a szélvédõgumi alá raknak be egy kábelt antennaként.Valakinek valami más ötlet??Ja és ne felejtsétek el leírni hogyan kivitelezhetõ :laugh:

ÜdVW:silly:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW István!

A ‘darab kábeles’ antenna nagyon jó,del meg fogod vele hallgatni a papa rigájának hibátlan gyújtásától kezvde a villanymotorjaidon át (hûtõ,fûtõ,ablaktörlõ,stb.) a reléid mûködéséig minden elktronikus zajt. Nem beszélve a mobilod mûködésérõl…
    Ha semmiképp nem akarod kifúrni a kasztnit sehol (hol a GTI fíling a tetõantennával?!), akkor a szélvédõ üvegre ragasztható antennákat Neked találták ki. Ha megoldható, inkább neves márkát keress, akár borsosabb áron is, mert a ‘gagyisztáni’ gyártásuak kitûnnek alacsony áruk mellett a silány minõségükkel is…

Sok sikert!

admin
    Adminisztrátor

Bocsi, de a kivitelezés általában a csomagolásban található…

Áramellátásról a rádiód elektromos antenna vezérlõ száljával gondoskodj, ellenkezõ esetben nehezen jössz majd rá, hogy miért merül le az akksi 1-2 hét állás alatt..

admin
    Adminisztrátor

Szia István!

Hasonló gondom volt az én 27 éves egyesemmel de egy barátom javaslatára beszereztem egy golf 3-as gyári belsõantenáját amit az ajtó merevitõre kell feltenni és kész!!!
    A vétel nagyon kiváló!!Remélem tudtam segiteni!!!

admin
    Adminisztrátor

Köszi!!Meg fogom próbálni!!!

admin
    Adminisztrátor

hali !
    azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet antennát cserélni 3 golfba 1.4 bal elsõ sárvédõ kihúzhatós antenna valószínûleg gyári de fogalmam nincs hogy kell kiszedni ha valakinek van ilyen tapasztalata az megoszthatná velem
    ja az antenna tõbe letörve

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

A bal elsõ keréjárati mûanyag dobbetét kiszedése után férsz hozzá alulról. Egy lemezke rögzíti az ajtóoszlophoz, amit egy mûanyag anyával húznak meg. Ezután lefelé kihúzhatod, de az antennakábelre vigyázz…

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close