Rendszer

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Helló!
    Van egy 2es golfom 1.8i 90ló most szereztem rá egy kipufogórendszert végdob középdob és a hozzá tartozó csövek. Az alap rendszerem 55mm-es amit most szereztem rendszer az 45mm-es ez nem gond? Mármint h nem lesz baja a kocsinak h 45mm-es rendszeren keresztül távozik a kipufogógáz és nem 55mm-esen? Ennyit szerettem volna.

Üdv!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Norbert!

Látványosan ‘meg fog halni’ az autód! Nem bírja majd kifújni a gázt magából…Általában a kipufogót mindenki nagyobbra(mármint átmérõjû) szokta cserélni…

admin
    Adminisztrátor

Ejha! Az gáz! Minap szedtünk ki egy auto motortját és a kipufogorendszerét nézve azt vettem észre h a motortol a katalizátorig 55mm-s a rendszer a katalizátor után megmár 45mm-s és gyárilag ilyen. Ha én is igy oldom meg az is gáz?

Na most kicsit bekavarodtam ugyanis elkezdtem méregetni a kipufogo rendszerem ami fent van és elégfurcsa! A leömlõ az 45mm utánna a katalizátor elott az a kis csõ az 55mm katalizátor után a csõ egy darabig 45mm utánna 55mm és a végén 50mm. Jó lenne tudni hogy mekkora az alap gyári rendszer nem tudod azt véletlenül megtudni nekem?
    Most mihez kezdjek??
    Doki69 segits!!!!

Módosította: Norbi, Idõpont: 2008.04.01 17:18

Módosította: Norbi, Idõpont: 2008.04.01 18:21

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Norbert!

Ha jót akarsz a mocidnak akkor a minél nagyobb átmérõjû rendszert válogatod össze! A turbódízel teljes rendszere 50 mm átmérõjû. Ettõl nagyobb már csak a GTI 16V és a G60-asé szokott lenni (55mm). Ha a katalizátor marad, elég csak a hátsó dobot feltenni, a középsõt kiváltod egy csõdarabbal…A hátsó dobot is kiválthatod egy szabad kiömlésû abszorpciós(belül perforált csõ, semmi gát, vagy kamra, vagy ‘akadályverseny’) kéménnyel…

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close