SEGITSÉG!!!!!!!!!!!!!

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala SEGITSÉG!!!!!!!!!!!!!

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Ismét én vagyok és egy igen faramuci kérdéssel terhellek titeket!!

KI TUDNA SEGITENI ABBAN HOGY MIK A GOLF 1 KRÓMLÖKÖS FÉM RÉSZÉNEK MÉRETEI????AZ SEM BAJ HA RAJZ IS VAN RÓLA DE NEM FONTOS!!
    vALAMINT A MÜANYAG DISZLÉC ÉS A SARKOKAT HOL LEHET BESZEREZNI CSEKE ZOLIN KIVÜL,LEHETÕLEG MAGYARORSZÁGON BELÜL!!!

ELÕRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI SEGIT ÉS AZOKNAK IS AKI CSAK ELOLVASSA!!!

XATIS FEGYVERNEK

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW, Xatis

Méreteket sajna sehol nem találsz. Az alkatrészjegyékben (ETKA, ETOS) csak a pontos cikkszámot találod meg, amibõl következtethetsz,hogy mi egyezik meg a mûanyag lökhárítós változattal. A díszlecekkel is ugyanez a helyzet, sõt bonyolultabb,mert abból tudomásom szerint 4 fajta van.
    Próbálj hirdetésekben keresni!

admin
    Adminisztrátor

Hello!!!

most vettem egy szemöldököt golf II-hez csak nem tudom h kéne felrakni.

vki tudna segíteni?

köszönöm elõre is.

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki69!

Elõszöris köszönöm a mail cimet,másodszor pedig mivel a netes kersést már feladtam,nekem elég ha olyan ember akinek van króm lökháritója és még nincs a golfján-unalmas perceiben-magmérné nekem és a paramétereket elküldené annak nagyon örülnék!!!!

Cimem:xatis5@freemail.hu

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Xatis!

Króm lökössel és adataival sajna nem szolgálhatok…

Módosította: Doki69, Idõpont: 2007.08.11 18:43

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Olivér!

Fogod a szemöldököt, felilleszted a díszrácsra és 6 ponton kifúrod a kettõt egy 2,5-3 mm-es fúróval. Majd kis lemezcsvarokkal összefogatod… Ennyi..

admin
    Adminisztrátor

Nagyon szépen köszönöm!!!
    remélem sikerül:)

admin
    Adminisztrátor

Üdvözlet!
    Egy olyam kérdésem lenne, hogy hol lehet G1-re új feliratokra szert tenni? Ami érdekelne: hûtõrácsra GTI felirat, csomagtartóra Volkswagen és Golf GTI.
    83-as 1.8-as GTI-re kellene teljes felújítás végett.

admin
    Adminisztrátor

Szia Dániel!
    Az egyik szerkesztõnek is hasonló kocsija van (Golf 1 GTI Rulez!). Sajnos az eredeti, új feliratok már nem rendelhetõk, viszont utángyártottak szinte minden VW alkatrészboltban kaphatók. Igaz, ezek nem teljesen egyeznek meg a gyárival, egyik-másiknál a méretek sem stimmelnek teljesen és a hátsó feliratok például öntapadós kivitelûek 🙁

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm a gyors választ!
    Sajnos nem csalódtam benne, mert erre számítottam. Valahol azt a választ kaptam, hogy jobban járok, ha saját magam lefestem, úgyhogy valószínû ez lesz a megoldás.
    Azért tényleg köszönöm a választ!

admin
    Adminisztrátor

[b]xatis írta::[/b]
    [quote]Sziasztok!

Ismét én vagyok és egy igen faramuci kérdéssel terhellek titeket!!

KI TUDNA SEGITENI ABBAN HOGY MIK A GOLF 1 KRÓMLÖKÖS FÉM RÉSZÉNEK MÉRETEI????AZ SEM BAJ HA RAJZ IS VAN RÓLA DE NEM FONTOS!!
    vALAMINT A MÜANYAG DISZLÉC ÉS A SARKOKAT HOL LEHET BESZEREZNI CSEKE ZOLIN KIVÜL,LEHETÕLEG MAGYARORSZÁGON BELÜL!!!
    [/quote]

Szia, egy krómlököst lemérni elég nehéz, mivel ugye nem elég a hosszát lemérni, hanem valahogy az ívét is meg kellene határozni… (ja és a elsõ, hátsó totál más)

Ha mégis tudsz egy egyszerû módszert akkor jelentkezz itt: [url]http://www.golf1.fanklub.hu/forum/index.php[/url] és próbálok segíteni…

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close