www.boxergarazs.hu

SOS.Nem melegszik a 102-lovas transporterem,pedig már 3 termosztátot cserèltem

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor SOS.Nem melegszik a 102-lovas transporterem,pedig már 3 termosztátot cserèltem

Címkézve: 

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    Caravelle T4
    Felhasználó

Nem akar melegedni a transporterem pedig az orrát is el takartam,több kilomèter után ha meg állok járó motorral mozdul is valamit a mutató utánna ha el indulok vissza hül,üzemi hőmèrsèklet csak akkor van ha meg állok legalább 10km utánn ès járatom a motort,el induláskor azonnal el kezd vissza hűlni.3 termosztát csere után semmi változás ès ahogy hűl vissza úgy gyengül a fűtés is.ja ès jeladó csere is volt (nem levegős ès nem fogy a hűtő folyadék)

Dobó István
    Felhasználó

Helló ,ha még aktuális a hiba! Elöl a hűtőrácsok zárva vannak??

Caravelle T4
    Felhasználó

Igen, zárva vannak

Dobó István
    Felhasználó

Nekem is ilyen gépem van.Ilyen hidegekben kell kb 10 km mig felmelegszik műszer szerint üzemi hőfokra.(kivéve,ha bekapcsolom a rásegitő fűtést)Mivel termosztát nem lehet mert kicserélted,sajna tanácstalan vagyok!! Hülye kérdés,de nem lehet,hogy felfűt,csak a műszer rossz és nem mutatja???

Dobó István
    Felhasználó

még egy dolog !Mész 10 km -t és felnyitod a motorháztetőt és megnézed a motorblokkot hogy mennyire meleg…….

Caravelle T4
    Felhasználó

Rásegìtő Nincs bekötve
    Jeladó csere is volt
    Mindenki tanácstalan
    De azért köszi.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TLX_125x125_web

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close