sportdob

• This topic is empty.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szia Doki69! Ismét van egy kérdésem,mégpedig: Golf 3 1.4 alatt sportdob van így átmegy a mûszakin?

admin
    Adminisztrátor

Bár én nem vagyok Doki, de szerintem átt kell mennie, ha a CO megfelelõ.:silly:

admin
    Adminisztrátor

Üdv.
    attól is függ, hogy a dobnak van-e azonosítószáma
    ez bele van ütva a dobba. ha alámész akkor látszik.
    pl: a családi Clio-n van dob, a dobon van azonosító, CE azonosító, kapott mûszakit.
    barátnõm 206-osán is van dob nem adtak rá mûszakit, mert a dobnak nem volt beleütve az azonosítója –> vettünk egy bontott gyári dobot, feltettük, elvittük vizsgára. megkapta a mûszakit –> gyári dob le, sport dob vissza Oszt rotyoghat tovább. Így is lehet.

admin
    Adminisztrátor

Én odamentem, beálltam, az emberek szörnyülködtek, némelyiket az ájulás kerülgette, volt aki elhagyta a helyiséget, hogy õ bizony ezt nem hallgattja, de a kutyát nem érdekelte, hogy van-e szám rajta, vagy nincs. Lehet, én tudtam, hogy hova kell vinni…:whistle:

admin
    Adminisztrátor

Köszi majd meglátjuk!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Zsuzsanna!

Elméletileg a mûszaki vizsgán nem köthetnek bele, hogy nincs azonosítószám meg egyebek! A kipufogónál annyi a követelmény, hogy ne fújjon ki és ne haladja meg a típusbizonyítványon szereplõ zajértéket ! Kíváncsi lennék, hogy melyik vizsgabázison tudnák megmérni! Ha ez az azonosítós dolog igaz lenne,a fele utángyártott, kisipari, stb, kipufogó miatt nem mennének át az autók! Szerintem ott valakinek nagyon üres volt a zsebe!:sick: Szomorú, hogy már ilyenbe is belekötnek a Te autódon, a ‘haver’ lezsírozott ‘bontószökevénye’ meg csont nélkül átmegy!

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok. Nekem sem volt semmi gondom a sportdobbal, pedig semilyen papírom nincs róla, se azonosítószám, stb.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close