www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Szervo probléma?!

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala Szervo probléma?!

5 bejegyzés megtekintése - 16-20 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Köszi Gábor a választ!

Hadd kérdezzem meg,hogy a szervóolaj tartályából lejövõ rugalmas csõ cikkszáma mi lehet? Illetve a hozzá tartozó VW rögzítõ bilincseké?

Miki

admin
    Adminisztrátor

Szia!

A szervó tartályról a T elágazásra menõ csõ cikkszáma [b]535 422 888[/b], már ha erre gondoltál.

A bilincset meg hagyd a p*csába szerintem. A gyárban biztosan gyors és könnyû volt szerelni a célszerszámmal, de én reflexbõl cserélem le ezeket a hülye rugós bilincseket, ha valamit meg kell bontanom.

Amúgy a cikkszáma a bilincs(ek)nek [b]N 905 618 01[/b] 16-28mm átmérõig alkalmazható.
    De egy normális bilincsel jobban jársz.

ÜdVW
    Gábor

admin
    Adminisztrátor

Kiderült,hogy a kormánymû ereszti az olajat,tehát javasolták,hogy nézzek bontóba egyet vagy újítassam fel 50-60.000-ért! :unsure:
    A kérdésem az,hogy a Golf 2 szervós kormánymûve megegyezik a Jetta-éval?Van valami különbség?(benzin,diesel)
    Illetõleg,ha van valakinek eladó,vevõ lennék reá!

Köszönöm válaszotoakt elõre!

Miki

admin
    Adminisztrátor

Szia!

A Jetta annyiban különbözik a Golftól hogy nagyobb a csomagtartója.
    Teljesen egyformák a hátsó részig, szóval jó a Golf kormánymûve.
    A racingbazár, duen, vwapró oldalakon biztosan találsz szervós kormánymûvet.

Én még mindig azt mondom hogy ha tényleg rossz a kormánymûben a tömítés akkor neki esnék otthon, és ha meg nem is javítod akkor is okosabb leszel. Szerintem pár szimering meg gumi gyûrû cseréjével hibátlan lenne.

ÜdVW
    Gábor

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!
    Nos,mikor én a vasamat megvettem,rögtön kormánymûvet kellett szereznem (a kormánytengely csatlakozásnál folyt),mert még a “nagy” ZF-esek is azt mondták,az én típusom nem bontható,õk nem ismerik. Én meg nem jöttem rá,hogy bontódik ki a szimering. Emlékezetem szerint,v.hogy szét kellett volna trancsírozni a régit. Nem kínlódtam vele.
    Így bontóból,ha jól rémlik 15-ért hoztam Golf lll-asét. Ami gondom volt vele,ki kellett cseréltetnem másikra (mondták is,vigyem vissza ha nem jó),a kormánytengely ricnik nem egyezõsége miatt. De korrekt bontó,csípem õket,nem volt még problémám velük. Még a gömbfejek is jók voltak rajta. 😉

De sok sikert annak,aki nekiáll próbálkozni vele! :ohmy:
    Peter

5 bejegyzés megtekintése - 16-20 / 20
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close