szivó tuning

Kezdőlap Fórumok Golfosok törzsasztala szivó tuning

• This topic is empty.
11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

van1 golf2-esem1.6diesel szerintetek lessz v.mi baja a motornak hogyka felszerelek rá egy turbót megemelem a nyomást 1 barra és tuning adagolót teszek rá?irjatok!! köszi

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Dániel!

Ez a felpakolósdi nem ilyen egyszerû!:S Lehet,hogy be sem fog indulni, mivel a tuning adagolóban eltörik az elem!
    A megnövelt befecskendezést nem bírják a porlasztók és valaminek ‘engedni kell’…Ha beindul, beállíthatatlanul fog füstölni…
    Nagyon rövid idõ alatt csapágyas lesz a motorod, vagy pedig el fognak olvadni a dugattyúid, esetleg szét fog robbanni a turbód.
    Az 1.6 diesel és a turbodiesel motoroknak egy közös dolguk van: az1588 köbcentis lökettérfogat!

Más a dugattyúk, a gyûrûk anyaga, az olajszvattyú, a turbós blokkban van dugattyúhûtés stb…

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.02.28 18:38

admin
    Adminisztrátor

:laugh: Köszi! akkor jobban járok hogyha veszek egy turbós motort!!!

admin
    Adminisztrátor

Üdv Dániel!

Ez már jobb 5let! Bár a turbodiesel motoktól se várj akkora teljesítményt! Azok alapból is csak 69 lovat tudtak 155Nm-res nyomatékkal…Ha adhatok tippet akkor RA vagy SB kódú motort keress! Ezek már intercooler-esek voltak
    és 80 pacit tudtak…Alapnak ez is jó, vagy ha nagyon fejleszteni akarsz akkor 1.9TD motort keress..Csak azt nem tudom,hogyan legalizálod mayd…:(

admin
    Adminisztrátor

Azt szeretném kérdezni hogy ha lefalazom a hátsó ajtómat, hogy lehetne megoldani a zárást és a nyitást?

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Dániel!

Két féle módon tudod megoldani: bowdenes mozgatással (bonyolultabb)és elektronikusan. A mágneses ajtónyitó, amit reklámoznak, a barátom Golf III-asának hátsó zárját nem bírja kinyitni…Én egy másik Golfban egy centrálzár motorral oldottam meg a probémát…Azóta is mûködik…

admin
    Adminisztrátor

Köszi szépen doki!

admin
    Adminisztrátor

Helló!

Nekem van 1 jó megoldásom és müködik, mert az én autómban is ez van és költség kimélöbb is mint pl 4800 Ft venni1 bowdenes ajtónyitó, ha érdekel, csak szólj.

admin
    Adminisztrátor

Szia! persze hogy érdekel! irj!:)

admin
    Adminisztrátor

Szia Doki, az SB és az Ra kódú motorok csak annyiban különböznek PL.:CY kódútól, hogy intercooler van rajtuk???

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Diána!

Sajnos nem!:( Az RA/SB motorkód egy kisérlet volt a gyár részérõl, hogy ezek a motorok 80 pacival mennyire tartósak… Más az adagolójuk és a turbó sem egyforma, mivel ezeken már vzhûtéses szélerõmû(turbó:laugh: ) van!
    Az intercooler alkalmazása a motor hõterhelését csökkentette. Emiatt is emelkedett a teljesítmény és a nyomaték, valamint a fajlagos fogyasztaás kis mértékben csökkent.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close