www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TA-technix leömlő 16v hez!?

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! TA-technix leömlő 16v hez!?

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!

Leömlőt kell szereznem a verdára!El volt repedve a csonkom,vettem egyet bontva+új szonda+generálos motor,ebből az lett h az olajcsere utáni 3.napon végre kicsit megzavartam,és ezután embertelen zörgés jött alulról!Kiderült h “csak a szoknya” szakadt ki a leömlő alsó felén…..faxa…..Létezik hozzá javító elem de az is 16 ropi,uhogy tervben van egy sport leömlő!A bontott csonk is föladná 1-2 éven belül….Van/volt valakinek ilyen TA-technix leömlője?Megoszlanak a vélemények róla…Érdemes e ilyet venni v inkább csináltassak egyet??V ha van vkinek elfekvőben az jelentkezzen!!Tervezem még ha már a kipuhoz nyúlnak h a katalizátort meg a közép dobot kivenném alóla,igy is maradna még 2 dob rajta.A végdob3van egy fura alakú előtte!A régi xr2-esemnél bevált jobban is ment és kevesebbet is fogyasztott valamivel!A motor emiatt nem károsodhat ugye?!

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Geri!

A leömlő javít a teljesítményen, de az élettartama kétes…
    A katalizátort inkább valami nagyobb köbcentis motoréra cseréld, mert mostanában(Július 1-től) vizsgán a környezetvédelmi mérést videózzák…

admin
    Adminisztrátor

Ahoy!
    Valoban javít a teljesítményen,az élettartamtól ne félj,mert azon “csak” öblít a motor…
    Te tudod,hogy mennyi pénzed van a dologra,de ha a csináltatás mellet döntesz,figyelj oda,hogy a száraknak egyforma hoszuságunak kell lennie!
    Az egyik barátom árul most 1 supersprint leömlöt új szondával,de G60-ra való!!!
    Viszont minimális átalakítással jó lesz a 16v-re…Asszem 40e pénz.Új Ára valami 140e.Még mindig olcsobb mint…

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!

Most vettem zsír új bosch szondát :angry: De annélkül érdekelne,ha át lehet alakítani…csak “tömítés mintában” térhet el,azt meg lehet vágatni……Esetleg képet tudtok küldeni a grigri83@freemail.hu-ra!?

admin
    Adminisztrátor

Hy Geri!

szerintem nem éri meg a TA az árát, ugyan olyan vékony falu “szart” kapsz fele annyiért is 😉

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close