www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Újság

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  tdtomi 2 éve, 2 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!!!

Egy olyan problémám lenne, hogy elõfizetõ vagyok, illetve voltam a múlt évben, és voltam a DEPO Party-n, ahol nyertem egy 1 éves elõfizetést! Akkor úgy egyeztünk meg az egyik rendezõ hölggyel, hogy ha letelik az elõfizetésem, akkor onnantól számítják a megnyert egy évet. A gond az, hogy mióta lejárt (december) az elõfizetésem nem kaptam újságot! Mi ilyenkor a teendõ?
    A választ elõre is köszönöm!
    Adataim: Szabó Tamás, 3022 Lõrinci, Meggyfa u. 2.

admin
    Adminisztrátor

Szevasz Bakter:P ! A Depo újság utolsó oldalán van telszám, hid fel és meg tudod beszélni! Üdv és BUÉKB)

admin
    Adminisztrátor

Elirtam: hívd fel! így helyes…

admin
    Adminisztrátor

Szia Tamás!
    A kedves hölggy elfelejtette élesíteni az elõfizetést…
    Most megtettük, tehát innentõl folyamatos, az elmaradt számokat meg küldjük.

tdtomi
    Felhasználó

Kedves Szerkesztők,

tavaly decemberben előfizettem a lapra, dec. 6-án át is utaltam az egy éves előfizetést, de sajnos a 164-es szám óta egyet sem kaptam…
    Ha esetleg tehetnék még valamit az ügy érdekében, kérem jelezzetek vissza “privátban”: tdtomi@gmail.com
    🙂
    Köszönöm előre is, üdVW:
    Tamás

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close