www.kedvezmenyesbiztositas.hu

ujság

Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 10 éve, 9 hónapja telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

:dry: hello! nagyon nem tetszik nekem az hogy az ujság például mint ebben a honapban 25.én megjelenik és nekem még mindig nem jött meg de minden honapban csuszik egy hetet. Emiatt sokszor nem tudtam olyan eladási cikkrõl ami kellet volna.amugy itt szombathelyen már mindenhol kapható!Megoldást kérnék a problémámra! Köszönöm!:dry:

admin
    Adminisztrátor

A nyilvántartásunk szerint idõben postáztuk számodra a lapot. Pontosabban nem mi, hanem az ezzel megbízott cég. A tesztpéldányunkat (ugyanazon a listán szerepel a nevünk, amelkyiken a tiéd is) mi már a hét elején, hétfõn megkaptuk, tehát a keddi megjelenés elõtt.

Légy szíves az elõfizetési reklamációkat késõbbiekben az info@vwdepo.hu címre küldeni.

Köszönjük:

admin
    Adminisztrátor

Üdv!
    nekem egy kérdésem lenne, hogy nem keresnek fotóst mert én autókat fotózok! itt van egy kettõ autós meg egyéb képem is: http://www.flickr.com/photos/24159229@N07/ válaszotokat elõre is kösziönöm!

admin
    Adminisztrátor

Nagyon szép képek, gratulálunk! A továbbiakat privát mailben küldjük.

Üdv:

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm szépen! majd a privát emailt az email címemre küldtitek vagy itt is van olyan? elöre is köszönöm!
    Üdv!

Módosította: marci1300, Idõpont: 2008.12.03 15:59

admin
    Adminisztrátor

Üdv! még nem kaptam meg az emailt!:(

admin
    Adminisztrátor

Most ment éppen. Bocs’!

admin
    Adminisztrátor

Köszönöm én is küldtem már vissza a válaszaimat meg a kérdéseimet! 🙂

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close