Ülés??

• This topic is empty.
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 38
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Kettes golf Gti-m van, 1989-es! Az idõ már erõsen megviselte az elsõ üléseket, szeretné kicserélni de nem találni megfelelõt használtan sajnos! Ezért azt szteretném kérdezni, hogy valamelyik testvérmárkának Audi, Skoda jó-e az ülése bele? Esetleg hármas golf vagy milyen átalakításokkal (üléskonzol) lehet belerakni valami szép sportülést?

Köszi![color=#FF6600][/color]

admin
    Adminisztrátor

Szia!
    Bár nem tudok válaszolni a konkrét kérdésedre,de az újra kárpitozás is egy alternatíva.
    Én pár hete kárpizotattam át az enyémeket,maradt a mûbõr hátsó rész,csak a szövetet cserélték ki,meg a szivacs egy részét. 12 ezret fizettem két elsõ ülésért.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW András!

Lehet,hogy a Péter alternatívája lenne Neked is a megfelelõ. A Golf IIesek üléssínje kb 5-7 centivel vékonyabb a Golf III-asokénál…Ott már lakatosmunkára is szükség lesz!

Módosította: Doki69, Idõpont: 2008.06.04 09:19

admin
    Adminisztrátor

Nem egy bonyolult a III golf üléseket beleszabni,ugyanis egyik oldalt kell cak az üléssint elvágni ás újrahegeszteni.A hátsókat meg egy az egyben bele lehet rakni.Nekem is igy van belerakva.

admin
    Adminisztrátor

lenne egy elado ülésgarnim.

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok én is ezzel küzdöm:( eladtam a G II-mbõl az üléseket most meg nem találok megfelelöt a helyére azt mondják a szakik nem jó a G III-as ülése A G II-be na most mi van igazából nincs kedvem szétmetélni meg heggeszteni azért hogy a III-as ülése beleférjen Golf II ülés meg nincs ami megfelelne csak hulladék van sok sok forintért valaki tud adjon tanácsot mit tegyek;) (Vagy gyujcsam fel az egészet:( :woohoo: ) Köszönöm:Pista.

admin
    Adminisztrátor

Szia!

Vegyél egy donornak valót…én sem találtam jót,ha csak G.I.-é van az sem nagy baj csak az alsó állitó kart kell átteni a másik oldalra.
    Nem kis dolog szép és jó üléseket venni….én találtam audi6,polo üléseket jó áron ha érdekel megadom az elérhetõséget ha Debrecen nem nagy távolság.

admin
    Adminisztrátor

Szia! Köszönöm szépen sajna nagy távolság nekem Debrecen föleg igy ülés nélkül lenne az Ceglédrõl mert ami benne volt azt már eladtam:( Hát nem könnyû ülést találni G II-be de szerintem marad a G III-as ülés átalakitás pedig már elegem van a folyamatos metélésböl és heggesztésböl:blush: de ha nincs más választás csak mostmár keresnem kell egy szakit aki legyalább csinált avagy látott hasonló dolgot :S .Mert a több kárt csinálunk mint hasznot ebböl már elég na és persze kemény FT-ért sajnos 🙁 Mégegyszer köszönöm SzeVWasztok:VW PISTA:evil:

admin
    Adminisztrátor

Hy!

Hát nekem is sajnos van ez a problémám hogy az elsö ülések ótvarok!:(
    A hátsó tökéletes!
    Nem tudom mennyibe lenne az ujrakárpitozás,de inkább effelé hajlom.Mert akkor már áthuzatnám vmi szép szürkére.
    Kb mennyibe fájhat az ujrakárpitozás?
    Mübör vs szövet?Mekkora különbség van köztük árban?

admin
    Adminisztrátor

Csácsá:) Nekem nem is a gyári ülések voltak benne már igy vettem recaro volt belefaragva nagyon jó volt meg kényelmes is csak a magasságát nem lehetett állitani ezért nem volt jó nekem. Na meg egy kárpitozás azért ráfért volna:dry:ha nagyon igényesek akarunk lenni. Valaki tudna segiteni abban, hogy Golf III-as üléssel mit kell csinálni pontosan hogy a Golf II-be bele passzoljon mert lehet megcsinálom én egyedül:blush: Köszönöm: VW Pista:evil:

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Pista!

A Golf III-asok ülésvezetõ sínje szélesebb vagy 4-6 centivel! Ezt a ‘méretkülönbséget’ kell kivágni az ülés hátsó lábából.

admin
    Adminisztrátor

Egy kis átalakítással bele lehet szabni a hármas golf üléseket is.Nekem is olyanok vannak benne. Kb. 2-3 óra volt míg beleszabtam.

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok:cheer: Na végre valaki elárulta azt hogy hogyan kell megoldani. Mégegyszer nagyon köszönöm szépen a segitséget Sziasztok VWPista:evil:

admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Nekem 2-es Passatom van, én beleraktam a 3-as Golf ülését. A Golf üléseinek a kézifék felõli lábai terpesztenek 6 vagy 7 centit, nem emlékszem (de ha érdekel valakit, lemérem). Én levágtam a lábat, levágtam egy pálcát, ami az elérendõ méretre volt vágva, villannyal ráfogattam mindkét lábra, szemre belõttem a dõlését, és köszöni szépen, azóta is jól van. 🙂
    Amúgy kb 1 hónapja adtam el az egyik menõ licitálós oldalon egy magasságállítós plüss vezetõülést 5-ért. Hogy nem csapott le rá senki…
    Csak egy valamire figyeljetek, mert én elnéztem: ha 3 ajtósból van az ülés, akkor a döntésnek a fogóját rövidebbre kell vágni, mert belekaszál a b oszlop kárpitjába. Mint nekem…

Doki:
    valahol az oldalon olvastam, hogy ha turbós dieselre szívó kipuffrendszert rakunk, meghal a motor. Ezt hogy érted? Neked szívó volt, ráaggattam a turbós cuccokat (motorszám nem változott), és a nemrég vásárolt rendszer elejét átheggesztettem. Igaz, 3-adikban fütyül a hátsó dob, nem fér ki a füst. 🙂 De miért hal meg?

Üdv: Gábor

Módosította: Redeemer1984, Idõpont: 2008.08.16 16:48

admin
    Adminisztrátor

Hello!
    Az ülésekkel kapcsolatban lenne nekem is kérdésem.
    Hol lehet ilyen kárpitos,ülés javítót találni?

Módosította: germinator, Idõpont: 2008.08.31 11:45

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 38
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close