www.kedvezmenyesbiztositas.hu

váltó

Ennek a témakörnek tartalma 25 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Drahos Péter És Péterné 1 hét, 3 napja telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 16-26 / 26
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Adminisztrátor

Hali!

Nekem is lenne 1 problémám a váltóval:
    ha 1esbõl 2esbe rakom a váltót (gyorsan) akkor elég brutális hangok hallatszanak ki belõle, de ha lassabban kapcsolok egyenletes sebességgel, akkor semmi baj sincs.
    ’86-os 1.6TD jetta (5sebességes)

többi sebesség rendben! (most nem emléxem, de lehet,h a probléma visszapakolásnál is fennáll…)

Módosította: sTuFf, Idõpont: 2008.10.30 17:20

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Gábor!

Lehetséges, hogy a 2. fokozat szinkrongyûrûje elkopott és nem tudja lefékezni a fogaskereket a kapcsoláshoz…

admin
    Adminisztrátor

Hi all! Hello doki!

Most vettem egy 1-es Golf-ot 1.1 motorral és 4 sebességes a váltója. Az lenne a kérdésem, hogy egy másik 1-es golf 5 sebességes váltóját bele rakni (én a Golf 1 GTi váltójára gondoltam vagy egy 2-es golf GTi 5 sebességes váltóját)? Mit kellene megváltoztatnom? A választ elöre is köszönöm! 🙂

ÜdVW nektek….:):D

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Az 1,5 liter alatti motoroknak 084(ha 4 sebességes), vagy 085(ha 5 sebességes) típusú váltója van. Ez nem egyezik az 1,5 liter és afeletti váltókkal, mert azok 020(úgynevezett fordított kuplungos) típusúak.

admin
    Adminisztrátor

Értem, és ha egy 1.4-es motorból veszem ki az 5ös váltót akkor jó lenne? Például Polo-ból?
    Köszi az eddigi türelmedet:)

ÜdVW

admin
    Adminisztrátor

helló azt szeretném kérdezni hogy nekem egy 4 fokozatú válóm van és leszeretném cserélni egy 5 sebességes váltóra milyen váltót ajánlotok ? Egy Golf II 1.8 (elvileg) gti 98 le-s (72 kw-os) 1989-es évjáratú motorszáma: 1P00….. most hirtelen ennyi adatot tudtam megadni. Kérlek segítsetek hogy milyen váltót vegyek bele.:(

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Joss!

Megfelelõ lesz az a váltó, kérdés még,hogy az áttételezéssel hogyan bírkózik meg az 1.1-es motorod…

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Ákos!

Ehhez a motorhoz az 4Z kódú váltót hozza a gyári katalógus(ELSAWIN).

admin
    Adminisztrátor

értem én kösz, de nekem ajánlottak még Seat 1.8-2.0 váltót is csak én nem tudom hogy mi kellene bele mert így kicsit sokat fogyaszt ezért szeretnék bele 5 sebességes váltót. De ha nem jó hozzá keresek 4Z kódú váltót. És azt szeretném még kérdezni, hogy milyen váltó való még hozzá ?

ÜdVW

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Ákos!

Nincs olyan,hogy még milyen való bele…
    Váltó áttételek itt: http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Information_128_VW-Golf-Getriebe.html
    Ki kell keresned a megfelelõ váltót(4Z) és ehhez valót keresni a többi között!

sziasztok olyan kèrdèsem lenne barátom autója golf 2 nehezen vette az 5 fokozatot kicserélte a kulissza pàlcàt és eltűnt az összes sebesség szerintem a kulisszát àllitotta el. mi lehet a hiba???

11 bejegyzés megtekintése - 16-26 / 26

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close