váltó

• This topic is empty.
5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Nem olyan régen vásároltam egy kettes Golfot. 1.3-as motor, 4 fokozatú váltó. Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e az ötfokozatú váltó beépítése? Ha igen, honnan lehetne legkönnyebben beszerezni?
    Elõre is köszönöm a segítséget.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Én is ebben a cipõben járok.Igen megoldható.Vagy szerzel egy olyan váltót ami a fiatalabb 1.3-asok alatt volt,vagy az 1.4-es 3as Golf váltót tolsz alá.A váltókódokban doki tud majd segíteni.

admin
    Adminisztrátor

Kösz a segítséget.

admin
    Adminisztrátor

[b]Vígh Krisztián írta::[/b]
    [quote]Sziasztok!

Nem olyan régen vásároltam egy kettes Golfot. 1.3-as motor, 4 fokozatú váltó. Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e az ötfokozatú váltó beépítése? Ha igen, honnan lehetne legkönnyebben beszerezni?
    Elõre is köszönöm a segítséget.[/quote]

Még egy kérdés. Heves megyében, leginkább Eger és környéke, tudtok ajánlani szerelõt? Nem igazán szeretném olyanhoz vinni, aki csak összebarmolja.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Krisztián!

Ezen a váltócserén nincs mit elrontani, de vannak,akiknek ez is sikerül:( . Esetlegesen a mozgató rudazatban lehet különbség,de attól függetlenül a váltók csereszabatosak. A Golf II/JettaII-esekben és a Golf III/Vento-ban lévõ 5 fokozatú váltóknál megváltozott az indítómotor felfogató csavarjainak a hossza.
    A Polokban is ugyanilyen váltó van de azokból nem ajánlatos az 1 literes motorét megvenni, mert nagyon rövidek az áttételei.
    A váltókódokat már felsoroltam, többször is ugyanitt…

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close