www.kedvezmenyesbiztositas.hu

vészüzemmód

11 bejegyzés megtekintése - 16-26 / 26
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Szerény tudásom szerint. A cooler vissza menö csövében egy gombát és egy vékony gumicsövet találsz.
    A gomba a töltönyomás höjét figyelni és gumicsö ami mellette van az meg a vezérlöegységeddel van összekötve. (az meg a töltönyomást figyeli.)

admin
    Adminisztrátor

Hi!

Sajnos a freemail oldal meg van halva. Nem tudok neked írni. Tegnap este írtam neked, de akkor ezek szerint nem kaptad meg.

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

Annyit kiegészítenék, hogy a 90 lovas mocikná(1Z,AHU)l a MAP szenzorhoz menõ gumicsõ csatlakozása a szívócsõsoron van, míg a 110 lovasnál(AFN) a intercoolerbõl visszatérõ mûanyag csövön, a hõfokjeladó mögött.

admin
    Adminisztrátor

köszi azt megtaláltam a szívócsonkon van,de még nem tudtam sajna bemérni mert állandóan dolgozk,majd csak hétvégén!:(
    a töltõnyomásszelepet kiiktattam és egybõl megszünt az ingadozás!:)
    azt már vennem kell az biztos!
    hol is kapok én ehhez szegeden?
    csak a sárosi utcán rabló áron?
    a MAP-ot meg kimérem hétvégén!
    Ha hibás akkor cserélni gondolom nem lehet!?
    csak ecustol!:(

admin
    Adminisztrátor

Az ECU-ban nem szokott tönkre menni. (de minden megeshet)

Én a Bárdinál szoktam vásárolni

admin
    Adminisztrátor

oké ott lakom majdnem!:)
    köszi!
    az emailod még nem jó?

admin
    Adminisztrátor

Annyi levelet írtam neked hogy most már nagyon kezdem unni hogy midig újra kell írnom.

Azért találjunk ki valami ideiglenes megoldást. pl.: skype: acsko01/ Bozsó Attila/ Maroslele

admin
    Adminisztrátor

hali!

azt szeretném kérdezni a tisztelt kollégáktól, hogy ha a hibakódok nem kerültek törlésre az eredményezhet-e valamiféle túlfogyasztást Golf 3 1.4 94′ ABD.
    vissza vigyem a szerelõhöz vagy járhatok vele tovább
    tudomásom szerint valami vízhõfok mérõ gomba + lambda testkábel hibakód volt benne csak nem ütötték ki.
    válaszotokat köszi elõre is

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Apraja!

Ha a hibakódot elõidézõ dolog javításra került és egymást követõ 40 indítás során nem jelentkezik akkor törlõdik a hibamemóriából.

admin
    Adminisztrátor

köszi:)

olahsza
    Felhasználó

Sziasztok. Az alany egy 96 golf3 1.9 tdi (1z) a problémám, hogy 135 km/h az autó megtorpan és csak nagyon lassan megy fentebb a mutató. Hibakod nincs. Lehet a map sensor a ludas?

11 bejegyzés megtekintése - 16-26 / 26
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close